Tek Taş Yüzük Modelleri

201 Okunma 17 Nisan 2021 22:00
tek-tas-teknolama

Modası hiçbir şekilde geçmeyen ve her genç kızın evlilik teklifi esnasında hayallerini süsleyen tek taş yüzük modelleri farklı tasarım ve güzellikleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Yüzüğün yalnızca üst kısmında yer alan taşlar orijinal pırlanta, safir ya da elmastır. Bu taşların boyutlarına da tamamen zevkinize göre karar verebilirsiniz. Boyut büyüdükçe karatında da doğru orantılı bir şekilde artış meydana gelir.

Tek Taş Yüzük Tasarımları

Özel olarak tasarlanan tek taş yüzük modellerinde yer verilen taşların renkli olanları da mevcuttur. Klasik olan modellerde gümüş renk tonu, altın sarısı tonu ve beyaz altın tonu kullanılır. Sıra dışı renk tonu olarak ise gül renk tonlarına yer verilir. Her zevke ve her bütçeye uygun olan modeller mevcuttur.

Tek Taş Fiyatları

Fiyatları ise her geçen gün daha da uygun olan tek taş modellerin karat fiyatları da devreye giriyor. Sizler de bütçenize uygun modellerden temin etmek https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-tektas-yuzuk adresine girebilirsiniz. Kategoriler içerisinde tüm modelleri görebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Tek Taş Yüzük Modelleri

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ