arama

  Teamfight Tactics Mobil, Android ve iOS için Çıktı

  tft-mobil-cikis-tarihi-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Teamfight Tactics Mobil, Android ve iOS için çıkışını gerçekleştirdi. Riot Games tarafından yoğun bir şekilde beklenen strateji oyunu Teamfight Tactics’in mobil versiyonu sonunda çıkışını yaptı. Hem Android hem de iOS marketlerde indirebilir durumda.

  Riot Games, geçtiğimzi yıl içerisinde, birçok oyununu mobil platforma taşıyacağını duyurmuştu. Bunlardan en merak edileni de Teamfight Tactics (TFT) olmuştu. İşte TFT Mobil artık çıkışını yaptı ve tüm kullanıcılar tarafından indirilebilir. 80 milyondan fazla oyuncuya sahip olan strateji oyunu, Android ve iOS platformlarında yerini almış durumda.

  Teamfight Tactics Mobil, Androis ve iOS için yayınlandı

  Teamfight Tactics, uzay temalı ek içerikler ile birlikte mobile çıkışını gerçekleştirdi. Ayrıca TFT‘yi mobil platformlarda da dereceli olarak oynayabilirsiniz. Mağaza ve Ganimet sistemi ise henüz oyun içerisinde bulunmuyor. İlerleyen zamanlarda ekleneceği ise resmi olarak açıklanmış durumda.

  Riot Games’in Kurucu Ortağı ve Eş Başkanı Marc Merrill yeni oyunları hakkında, “10 yıl önce League of Legends’ı yaptığımızda, dünya çapında birçok oyuncuyla bu kadar popüler olacağını hiç düşünmemiştik. Şimdi, League of Legends ikinci on yılına girerken, çok platformlu oyunlarımızın ilki olan rekabetçi TFT deneyimini  sunmaktan heyecan duyuyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu. Uygulamayı hemen indirmek için:

  Teamfight Tactics iOS: Tıkla

  Teamfight Tactics Android: Tıkla

  Daha fazla oyun haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ