e
sv

Sylvia Browne Tarafından Yazılmış Kehanetler Kitabı Nedir?

kehanetler-kitabi-sylvia-browne-teknolama-min
avatar

Mehmet Sefa Lazoğlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sylvia Browne tarafından yazılmış Kehanetler Kitabı nedir? Sylvia Browne kehanetleri neler? 2005 yılında yazılmış bir kehanet gerçek olabilir mi? Sylvia Browne kimdir?

İlk olarak Çin’in Wuhan kentinde 2019 yılı sonlarında ortaya çıkan COVID-19 tipi koronavirüs vakası, tüm dünyayı sarmış durumda ve dünya gündeminde düşmek bilmiyor. Bugün itibari ile gündemde yine bununla alakalı olup çok dafa farklı bir kitap var. 2005 yılında basılmış olup, medyum Sylvia Browne tarafından yazılmış olan Kehanetler Kitabı içerisinde bulunan bazı bölümler, şu an yaşadıklarımıza harfiyen uymakta.

2005 yılında basılan Kehanetler Kitabı, 210. sayfasına yazanlar ile okuyanları şaşkına çevirdi. Vatandaşlar, 15 yıl önce piyasaya sürülen kitabın Koronavirüs ile ilgili şaşırtıcı derecede doğru ipuçları verdiği konusunda hemfikir oldu.

Kehanetler kitabı 210. sayfa

Kehanetler kitabı 210. sayfada tam olarak bugün yaşadıklarımız ile ilgili birçok ipucu, ta o zamandan bilinmiş durumda. Bu da halk tarafından şok ile karşılanırken, insanların ilgi noktası olmayı başardı. İşte o sayfada yazanların bir bölümü:

“2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak.”

Kehanetler kitabı konusu nedir?

Ünlü bir medyum olan Sylvia Browne tarafından yazılmış kitap, belirli aralıklar ile dünya gündeminde neler olacağını kaleme almış. 2005 yılından itibaren sonraki 5 yılda, 10 yılda, 20 yılda ve sonraki yüzyılda neler olacağını anlatan medyum, çoğunlukla doğru tahminlerde bulunurak insanlar tarafından merak uyandırmayı başarıyor.

Kitabın ünlü olması ise sosyal medya üzerinde paylaşılan bir video ile gerçekleşiyor. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Peki siz bu kitap hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüş ve önerilerinizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz. Daha fazla koronavirüs haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca yine yorumlarda ileriki dönemlerde incelememizi istediğiniz konuları belirterek, sonraki içerikleri sizler de belirleyebilirsiniz.