Sweet Tooth 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

32 Okunma 05 Haziran 2021 19:30
sweet-tooth-2-sezon-teknolama

Netflix’in yeni orijinal içeriği Sweet Tooth, yayınlanışının ardından yalnızca bir gün içerisinde Türkiye Top 10 listesine girmeyi başardı. Oldukça olumlu geri dönüşler almayı başaran Sweet Tooth dizisinin 2. sezon bölümleri ne zaman çıkacak?

Netflix, geçtiğimiz günlerde birçok yeni içerik ile birlikte karşımıza çıktı. Bunlardan birisi de Sweet Tooth isimli dizi oldu. Sıra dışı, samimi ve fantastik dizi kategorisinde yer alan Sweet Tooth, yarı insan yarı geyik olan küçük bir çocuğun hikayesini masalsı bir dil ile anlatıyor.

4 Haziran 2021 tarihinde ilk sezonu yayınlanan Netflix orijinal içeriği Sweet Tooth, çıkışınının ardından 24 saat geçmeden Türkiye’de top 10 listesine girmeyi başardı. Milyonlara kişi tarafından izlenen dizi, başrollerinde Nonso Anozie, Christian Convery, Adeel Akhtar gibi isimler yer alıyor. Fantastik bir konuya sahip olan Sweet Tooth 2. sezon çıkış tarihi konusunda ise henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Henüz dün yayınlanan Sweet Tooth için, muhtemelen önümüzdeki 1 ay içerisindeki izlenme istatistiklerine göre yeni sezon ile ilgili kararlar verilecektir. Her ne kadar dizinin çıkışının ardından yoğun bir ilgi ile karşılaşsa da, kullanıcılardan gelen yorumlar ve bu ilginin birkaç ay sürmesi beklenebilir.

Sweet Tooth resmi fragmanı

Peki siz Netflix’in yeni orijinal içeriği Sweet Tooth’u izlediniz mi? Eğer izlediyseniz siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Sweet Tooth 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ