Supercell Clash Oyunlarına 3 Yeni Oyun Daha Ekleyeceğini Duyurdu

347 Okunma 02 Nisan 2021 20:35
clash-of-clans-teknolama

Sevilen mobil oyunlara imza atan Supercell, Clash adı altında çıkarmış olduğu oyunlarına 3 yeni oyun daha ekleyeceğini duyurdu.

Clash of Clans ve Clash Royale gibi popüler mobil oyunlarına imzasını atmış olan şirket Supercell, oyuncularını heyecanlandıran yeni bir açıklama yaptı. Clash oyun serisi hakkında gelecek planlarından bahseden şirket yetkilileri, yeni oyunculara ulaşmanın ilk hedefleri olduğunu vurguladı.

3 yeni oyundan bahsedilen açıklamada yeni oyunların adları; Clash Quest, Clash Mini ve Clash Heroes olarak duyuruldu. Oyunlardan ilki olan Clash Quest, sıra tabanlı taktik macera oyunu türünde karşımıza çıkacak. Bir diğer oyun Clash Mini ise minyatür karakterlerden kurulu bir masa oyunu olarak, Clash Heroes ise Co-op aksiyon tabanlı bir rol yapma oyunu olarak oyun severlerle buluşacak.

Projenin şu an için oldukça başlarında olduğunu açıklayan Supercell, yapım aşamasında muhtemel değişikliklerle karşılaşılabileceğini ve oyunların bu değişikliklere göre şekilleneceğini aktardı. Öte yandan şirket yapmış olduğu açıklamaların devamında geri bildirimlerin şu an için olumlu yönde olduğunu ancak oyunların standartları karşılamaması durumunda onları iptal edip yeni projelere başlayabileceklerini aktardı.

Şirket hali hazırda yoğun bir şekilde oynanan Clash of Clans ve Clash Royale oyunlarının bahsedilen 3 yeni oyundan ayrı olarak ilerleyeceğini ve bu nedenle güncelleme konusunda oyunların sıkıntı yaşamayacağını açıkladı. Henüz yeni oyunların çıkış tarihi net olarak bilinmese de tanıtım amaçlı yayınlanan videodan oyunlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Peki siz yeni Clash Oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Supercell Clash Oyunlarına 3 Yeni Oyun Daha Ekleyeceğini Duyurdu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ