Stratera Games Tarafından Geliştirilen Blokk Defense Yayınlandı!

28 Okunma 04 Haziran 2021 17:17
stratera-games-blokk-defense-teknolama-min

YouTube Türkiye’nin ünlü isimlerinden biri olan Dora ‘Stratera’ Özsoy, Stratera Games isimli şirketi üzerinden 4. içeriği olan Blokk Defense oyununu yayınladı. Oyun, hem iOS hem de Android kullanıcıları tarafından oynanabilir durumda.

League of Legends dendiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi Jinx ya da Katarina değil, Dora ‘Stratera’ Özsoy olmuştur. En azından Türkiye içerisinde böyle diyebiliriz. 🙂 2010’lu yılların başlarında YouTube içerisinde League of Legends karakterlerinin hikayelerini anlatarak içerik üretimine başlayan Stratera, hikaye anlatış tarzı ve içerikleri ile birlikte büyük bir kitlenin League of Legends evrenini daha yakından tanımasını sağladı. Bu şekilde geçen yılların ardından, League of Legends geliştiricisi Riot Games tarafından da tanınan Stratera, resmi e-spor müsabakalarında sunuculuk yaparken, bir yandan da kendi şirketi ve ekibi ile birlikte mobil oyunlar üreterek Türk mobil oyun piyasasına katkıda bulunuyor.

Stratera Games ekibinin 4. oyunu olan Blokk Defense, tüm mobil kullanıcılar için yayınlandı.
Blokk Defense indir (iOS): Tıkla
Blokk Defense indir (Android): Tıkla
Stratera Games’in tüm oyunlarına göz atmak için: Tıkla

Blokk Defense oyununun konusu

Şehrini yok etmeye çalışan şirin ama art niyetli blokkları patlat!

Blokk Defense, kulenizi yok etmek isteyen Blokkları yok etmeye çalıştığınız bir kule savunma oyunudur. Koin’leri toplayın, kuleler inşa edin, becerilerinizi yükseltin ve bir sonraki zorlu sevimli düşman dalgasına hazırlanın.

Peki siz Dora Özsoy ve Stratera Games ekibi tarafından üretilen oyunlar konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Stratera Games Tarafından Geliştirilen Blokk Defense Yayınlandı!