Steam’den PUBG ve Fifa 21 için Büyük İndirim!

2220 Okunma 04 Mayıs 2021 15:24
steam-sonbahar-indirimleri-teknolama

Steam oyunseverlere müjdeyi verdi. PUBG ve Fifa 21 fiyatlarında ciddi bir indirime giden platform kullanıcılarını sevindirdi.

Tam kapanma döneminde oyunseverlerin yüzünü güldürecek bir indirim haberi geldi. Steam ikisi de oldukça geniş kullanıcı kitlesine sahip olan PUBG ve Fifa 21 oyunlarında büyük bir kampanyaya imza attı.

Battle Royale denince akla ilk gelen oyunlar arasında yer alan PUBG, indirimli fiyatı ile birlikte oyuncu sayısını daha da arttıracağa benziyor. Nedeni ise bahsetmiş olduğumuz Steam üzerindeki indirimli fiyatı. Öyle ki oyun şimdiden çok satanlar listesinin zirvesine çıkmış durumda. Steam fiyatında %50 indirimle satışa sunulan oyunun satış fiyatı 87 TL’den 43.50 TL’ye inmiş durumda. Oyuna hala sahip olmayan oyuncular için kaçırılmaz bir fırsat sunan Steam, tercihini spor oyunlarından yana kullanan oyun tutkunlarını da unutmamış.

Popüler futbol oyunu serisi Fifa, her sene olduğu gibi geçtiğimi sene sonu çıkarmış olduğu Fifa 21 oyunu ile de büyük bir oyuncu kitlesine ulaştı. Her ne kadar Fifa tutkunları artık Fifa 22 için yavaştan gün sayamaya başlamış olsalar bile oyun, aktif oyuncu sayısı bakımından başarısını günümüzde de sürdürmekte.

Normal fiyatı 419.99 TL olan Fifa 21 Steam kampanyası ile birlikte %67 oranındaki indirimin ardından 138.59 TL’ye satışa sunulmuş durumda. Özellikle tam kapanma döneminde kendine oyun arayanlar için oldukça dikkat çekici olan bu kampanya şimdiden birçok oyuncunun dikkatini çekmiş durumda.

Peki bu iki oyun arasında sizin tercihiniz hangisi olurdu? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Steam’den PUBG ve Fifa 21 için Büyük İndirim!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ