e
sv

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

steam-yaz-indirimleri-teknolama
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Steam tarafından her yıl düzenlenen ve oyuncuları mutlu eden yaz indirimleri bu sene de geliyor. Peki bu senenin yaz indirimleri ne zaman başlayacak?

Steam’in artık geleneksel diyebileceğimiz yaz indirimleri için bu sene de geri sayım başladı. Özellikle PC oyuncuları tarafından merakla beklenen indirim dönemi, yalnızca birkaç gün sonra başlıyor. Yaz indirimleri ne zaman başlayacak ve kaç gün sürecek?

Steam Yaz İndirimleri Tarihi Ne Zaman?

Bu yıl Steam içerisinde düzenlenecek olan indirimleri 25 Haziran tarihinde başlayacak. Üstelik indirimler, Türkiye saati ile 20.00’da başlayacak.

Bunun yanında indirimler, 9 Temmuz tarihinde son bulacak. Her yıl olduğu gibi tekrar 2 haftalık indirim serüveni bizleri bekliyor.

Yaz indirimleri kapsamında binlere varan oyunda yüzde 90 oranında indirimler yapılıyor. Bu yıl yapılması beklenen indirimler kapsamında ise GTA V, PUBG, ETS 2, The Witcher 3 gibi çoğu popüler yapım var.

Ayrıca Steam tarafından düzenlenen yaz indirimleri kapsamında bu sene daha büyük bir etkinlik bekleniyor. Özellikle de Epic Games Store tarafından düzenlenen etkinliklerin ardından Steam cephesinden cevap geleceği düşünülüyor. Bu rekabet ise tabii ki biz oyuncular için yararlı bir ortam oluşturuyor.

Peki siz yaz indirimleri konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de yorum olarak en çok hangi oyunun indirime girmesini istediğinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.