arama

  Steam, News Hub ile Oyun Haberleri Paylaşımı Yapmaya Hazırlanıyor

  format-sonrasi-yuklenmesi-gereken-programlar-steam-teknolama
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onuralp Hızal
  • Beğen
   Loading...

  Steam, News Hub ile oyun haberleri paylaşımı yapmaya hazırlanıyor. Valve tarafından geliştirilen çevrimiçi oyun platformu olan Steam, oyunculara oyunlardan haberleri ulaştıracağı platformu News Hub’ı test etmeye başladı.

  Son zamanlarda rakiplerinden de birçok atılım gelse de Steam şu an için en popüler çevrimiçi oyun platformu olan özelliğini koruyor. Dünya genelinde milyonlarca oyun tutkununa ev sahipliği yapan platform, sektördeki liderliğini pekiştirmek için sürekli yeni atılımlar içinde. Platformda bulunan sayısı yüz binleri aşan oyun havuzunun yanı sıra şirket oyunlarla ilgili gelişmelerin yer alacağı bir konsept ile de kullanıcılarını platforma çekmeye çalışacak.

  News Hub olarak adlandırılan bu yeni proje; etkinlik, oyunlarla ilgili gelişmeler, oyun satışları, oyun güncellemeleri gibi birçok konuda kullanıcıları bilgilendirecek bir haber merkezi olacak. Filtreleme özelliğine de sahip olan bu sayfada kullanıcılar istediği konu başlıkları ile ilgili filtreleme yapıp sadece o konudaki içeriklere ulaşabilecekler.

  Özellikle son dönemlerde Epic Games gibi ciddi bir rakiple karşı karşıya olan Steam, platformu daha çekici hale getirebilmek için oldukça yoğun mesai harcıyor. Son hamlesi olan News Hub ile beklediği ilgiyi kullanıcılardan görebilecek mi yoksa kullanıcılar tarafından tercih edilmeyen bir özellik olarak mı karşımıza çıkacak hep beraber göreceğiz.

  Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir ve sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ