Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun GOG Galaxy’de Ücretsiz

274 Okunma 05 Aralık 2020 13:33
the-witcher-ücretsiz-teknolama

Steam üzerindeki fiyatı 18 TL olan The Witcher: Enhanced Edition GOG Galaxy’de kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Dönemin efsane RPG oyunlarından olan The Witcher: Enhanced Edition eski bir oyun olsada akıcılığı ve atmosferiyle hala oynanabilecek bir oyun. Hemde her bilgisayarın kaldırabileceği türden sistem gereksinimlerine sahip. Oyunun sistem gereksinimlerinden bahsedeceğiz.

GOG, bu güne kadar binlerce oyunu bedava olarak sundu. Yani güvenilirliği konusunda bir sıkıntı yok. Ki kendi oyun platformuda bulunan GOG o platform üzerinde de ücretsiz oyunlar dağıtabiliyor.

GOG’un GOG Galaxy platformunda ücretsiz olarak sunduğu oyun Steam üzerinde 18 TL fiyat etiketine sahip. Şimdide oyunun tanıtım yazısına geçelim:

The Witcher, ahlaki belirsizliğin hüküm sürdüğü karanlık bir fantezi dünyasında geçen bir rol yapma oyunudur. İyi ve kötü arasındaki çizgiyi yıkan oyun, taktiksel olarak derin, gerçek zamanlı bir savaş sistemi içerirken hikaye ve karakter gelişimini de vurgular.

The Witcher, Geralt of Rivia olun ve dünyanın kontrolü için yarışan güçlerin ördüğü bir entrika ağına kapılın. Sizi başka hiçbir şeye benzemeyen olağanüstü bir masalın içine çekecek bir oyunda zor kararlar verin ve sonuçlarıyla yaşayın.

The Witcher: Enhanced Edition Sistem Gereksinimleri:

  • Supported OS:Microsoft® Windows® /XP/Vista
  • DirectX Version:DirectX 9.0c (included) or higher
  • Processor:Intel Pentium 4 2.4 GHz or Athlon 64 +2800 (Intel Pentium 4 3.0 GHz or AMD Athlon 64 +3000 recommended). Athlon XP series, such as the Athlon XP +2400, is not supported
  • Graphics:NVIDIA GeForce 6600 or ATI Radeon 9800 or better (NVIDIA GeForce 7800 GTX or ATI Radeon X1950 XT or better recommended)
  • Memory:1 GB RAM (2 GB RAM recommended)
  • Sound:DirectX version 9.0c-compatible sound card
  • Hard Drive:15 GB Free

Peki siz GOG Galaxy’de bedava olan oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de bedava sunulan oyunlar hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.


Sıradaki içerik:

Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun GOG Galaxy’de Ücretsiz

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ