e
sv

Steam “Altın Hafta” İndirimleri Başladı

format-sonrasi-yuklenmesi-gereken-programlar-steam-teknolama
avatar

Mehmet Sefa Lazoğlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Steam, özellikle de koronavirüs salgınının tüm insanları eve hapsetmesi ile birlikte indirimli ürün paylaşımını daha da arttırdı. Bugün itibari ile yayınlanan Steam “Altın Hafta” indirimleri başladı. İndirimler dahilinde bulunan oyunları incelemek için haberimizin devamını okuyun.

Koronavirüs, neredeyse tüm dünya genelinde piyasaları alt üst etmiş durumda. İnsanların evlerine hapsolması ile birlikte çalışmalar durmuşken, dijital iş piyasaları ise şaha kalkmış bir şekilde devam ediyor. Epic Games‘in her hafta bedava oyun politikası, Steam‘i de tetikliyor. Merakla beklenen “Altın Hafta” indirimleri de bugün itibari ile başladı.

Steam “Altın Hafta” indirimleri bugün itibari ile başladı. İndirimler kapsamında son yılların çok büyük oyunları da yer alıyor. Bunlara örnek vermek gerekirse Resident Evil 2, 50% indirim ile birlikte 89.50 TL fiyat etiketine sahip. Aynı zamanda son yılların en yüksek puan alan oyunlarından biri olan Devil May Cry 5 de yine 50% indirim ile birlitke 89.50 fiyat etiketine sahip.

Altın Hafta indirimleri toplamda 7 gün sürecek ve 6 Mayıs akşamı 20.00‘da da sonlanacak. Kampanya hakkında tüm bilgileri ve tüm indirimli oyunları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Steam yaz indirimleri de sıradaki merakla beklenen indirimler listesinde. Ancak yetkili ekip tarafından bu konuda ile ilgili net bir bilgi henüz verilmiş durumda değil.

Peki sen bu indirimler hakkında ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşünceleriniz yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun kampanyaları haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.