e
sv

Steam 2020 Yaz İndirimleri Başlangıç Tarihi Açıklandı

steam-yaz-indirimleri-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Steam, her yıl düzenlediği “Yaz İndirimleri” kampanyasının bu sene hangi tarihte başlayacağını açıkladı.

Günümüzün en popüler online oyun mağazalarından biri olan Steam, her yıl olduğu gibi bu yıl da Yaz İndirimleri kapsamında belirli oyunlarda yüksek oranlı indirimler uygulayacağını açıkladı. Ülkemizde oyunların özellikle son yıllarda ulaştığı yüksek satış fiyatları nedeniyle bu tarz kampanyalar oldukça ilgi çekmekte. Birçok platformda ve birçok dönemde karşılaştığımız bu tarz kampanyalar arasında Steam Yaz İndirimleri’nin en dikkat çeken tarafı oldukça yüksek oranlarda indirim oranlarına sahip olması.

Oyun tutkunlarının uzun süredir beklediği Steam Yaz İndirimleri’nin bu sene 25 Haziran’da başlayacağı ve 9 Temmuz’da sona ereceği açıklandı. Bu sayede oyun severler sevdikleri oyunlara düşük fiyat etiketi ile sahi olma şansını yakalayacak.

Bu seneki Yaz İndirimleri’nden beklenti ise oldukça büyük. Steam’in en büyük rakibi olarak gösterilen Epic Games Store’un son dönemlerde sunmuş olduğu kampanyalar ve ücretsiz oyunlar sayesinde yakaladığı başarı ve koronavirüs nedeni ile birçok insanın evlerinde video oyunlara yönelmiş olması bu sene Steam tarafından geçmiş yıllara nazaran daha dikkat çekici fiyatlar sunulmasını beklememize neden oluyor.

Peki siz Steam tarafından düzenlenen Yaz İndirimleri hakkında neler düşünüyorsunuz. Sizin de indirime girmesini beklediğiniz oyunlar var mı? Yorumlar kısmında bizlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, Facebook, Twitter ve Instagram kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.