e
sv

Steam 2020 “Ay Takvimi Yeni Yıl” İndirimi Ne Zaman ?

steam-ay-yeni-yili-indirimi-teknolama-min
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Öncelikle “Lunar New Year” yani “Ay Takvimi Yeni Yıl” indirimi pek az kişinin bildiği ve sadece bir kaç yıl önce Steam’ın düzenlemeye başladığı indirim döneminin adıdır.

İndirimler ne zaman başlayacak ?

23 Ocak 2020 tarihinde saat 20:00‘da başlayacak olan Steam yeni ay yılı indirimleri, 27 Ocak 2020 tarihinde saat 20:00‘da sona erecek. Steam‘in yeni indirim kampanyasında Football Manager 2020, Red Dead Redemption 2, The Witcher 3: Wild Hunt, MONSTER HUNTER: WORLD ve Flight to Eternity gibi önemli yapımların indirime girip girmeyecekleri merakla bekleniyor.

İndirimin Tarihçesi

Ay Takvimi Yeni Yıl indirimi aynı zamanda Çin Yeni Yılı olarak da bilinir. Geleneksel Çin ay-güneş takviminin başlangıç döneminde kutlanan önemli bir Çin festivalidir. Kutlamalar geleneksel olarak yeni yılın ilk gününün önceki akşamından ilk ayın 15. günündeki Fener Festivali’ne kadar devam etmektedir. Yeni yılın ilk günü 21 Ocak ile 20 Şubat tarihleri arasındaki yeni aya düşmektedir.

Steam 2020 yılında yapılacak indirimlerden bahsettiğimiz yazının sonuna geldik. Daha fazla oyun kampanyaları içerikleri için sitemize abone olabilir ve sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.