Squid Game Video Oyun Olarak Karşımıza Çıkabilir

15 Okunma 13 Ekim 2021 10:59
squid-game-2-sezon-tarihi-teknolama-min

Netflix cephesinden gelen açıklamalara göre, sevilen dizi Squid Game video oyuna dönüştürülmek isteniyor.

Son günlerin en çok konuşulan ve izlenen dizilerinin başında yer alan Squid Game, her gün yeni bir haber ile karşımıza çıkıyor. Henüz dizinin etkileri ve popülerliği sürmeye devam ederken hayranların diziye olan ilgilerini taze tutmaya çalışan yayıncı ve yapımcı cephesinden birçok haber ile karşı karşıya kalmaktayız.

Geçtiğimiz haftalarda 2. sezonu ile karşımıza çıkmasının oldukça muhtemel olduğunu öğrendiğimiz dizinin 2. sezonu ile bir oyuncu yerine dizide yer alan başka bir görevi üstlenen karakterin hikayesini konu alacağını öğrenmiştik. 2. sezonun ne zaman çekimlerine başlanacağı ve yayın tarihinin ne olacağı bilinmese de dizinin hayranları tarafından bu haber oldukça ilgiyle karşılanmıştı.

İlgili İçerik: Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Şimdiyse dizinin izleyicisi oyun tutkunlarını heyecanlandıracak bir haber ile karşı karşıyayız. Yakın tarihte oyun dünyasında da adından söz ettirmeyi planlayan Netflix, ses getirecek oyunlardan biri olarak Squida Game’i görüyor. Şirket geçtiğimiz saatlerde paylaşmış olduğu bilgi ile Netflix tarafından Squid Games’in oyununun piyasaya sürüleceğinin müjdesini verdi.

Netflix oyunla ilgili başka bir bilgi paylaşımda ise bulunmadı. Oyunun ne zaman bizlere sunulacağı, hangi platformlara çıkacağı veya ne tür bir oyun olacağı konusunda şu an için bir bilgi bulunmuyor. Ancak Squid Game oyununun çıkacağı haberinin bile diziyi izleyenleri bir hayli heyecanlandırmaya yettiğini söyleyebiliriz.

Peki siz çıkması planlanan Squid Game oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Squid Game Video Oyun Olarak Karşımıza Çıkabilir

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ