Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

30 Okunma 05 Ekim 2021 18:53
squid-game-2-sezon-tarihi-teknolama-min

Netflix tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan Squid Game, yayınlandığı 83 ülkenin 81’inde ‘En Popüler’ listesinde 1. sıraya oturdu. Peki Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak? Squid Game konusu nedir? Detaylar haberimizde…

İlk sezonu ile çok büyük bir kitleyi kendisine çekmeyi başaran Squid Game, şimdiden yeni sezon için heyecanlandırıyor. Dizinin devamını merakla bekleyen hayranları, Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak, 2. sezon olacak mı gibi soruları sormaya başladı. Netflix orijinal dizisi Squid Game hakkında tüm bilinenler…

Squid Game konusu ne?

Netflix yeni orijinal dizisi Squid Game, oldukça ilgi çekiyor. Kore yapımı dizi, bir grup yabancının büyük para ödülü için oynadığı çocuk oyunlarını konu alıyor. Oyunlar her ne kadar çocuk oyunu olsa da, hata yapanlar ve ‘elenenler’ çok büyük bir ödemesi oluyor.

İlgili İçerik: Netflix You Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Toplamda 6 oyun oynayan oyuncular arasından tüm oyunları başarı ile bitiren oyuncu, büyük para ödülünü kazanıyor.

Squid Game 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix orijinal içeriği olan Squid Game, henüz yeni yayınlandı. Netflix, çok tutan projelerin devamını getiriyor. Bu sebeple Squid Game yeni sezon geleceği konusuna kesin gözüyle bakabiliriz.

Ancak Netflix, konu hakkında henüz resmi bir açıklamada bulunmuş değil. İlk sezon, oldukça ucu açık bir şekilde bitti. Bu da 2. sezonun geleceğini kanıtlar nitelikte denilebilir.

Squid Game ikinci sezon yayın tarihi konusunda herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor. Uzun hazırlık aşamaları ve çalışmaları sebebi ile Squid Game ikinci sezon tarihi, 2022 yılının ortaları olarak görülüyor. Belirtilenlere göre dizinin ilk sezonunun yalnızca yazım aşaması 6 ay sürmüş.

Squid Game fragmanı

Squid Game oyuncuları kimler?

Hwang Dong-hyuk tarafından yazılan ve yönetilen Squid Game oyuncu kadrosunda Lee Jung-jae , Park Hae-soo ve Wi Ha-joon yer alıyor.

Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları tuhaf daveti kabul eder. İçeride onları cazip bir ödül ve ölüm riski beklemektedir.

Peki siz Squid Game ilk sezonu konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ