e
sv

Spider-Man 3 Vizyon Tarihi Ertelendi, Peki Yeni Vizyon Tarihi Ne Zaman?

orumcek-adam-yeni-filmi-kimler-olacak-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sinema dünyasının sevilen karakterlerinden olan Spider-Man 3. filmi ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanırken bir erteleme haberi ile karşı karşıyayız.

Son yıllarda süper kahraman filmleri ile sinema dünyasında fırtınalar estiren Marvel, Sony ile yapımcılığını üstlendiği Spider-Man 3 filminin ertelendiğini açıkladı. Başrollerinde Tom Holland’ı göreceğimiz film koronavirüs nedeniyle ertelenen yapımlar listesine katıldı.

orumcek-adam-3-tom-holland-teknolama-min

Tüm Dünya’yı etkisi altına alan koronavirüsün en çok etkilediği sektörlerden biri de hiç kuşkusuz sinema sektörü oldu. Birçok filmin çekimlerinin ya da vizyon tarihlerinin ertelenmesine neden olan virüs son olarak da sevilen yapım Spider-Man serisinin yeni filminin ertelenmesine neden oldu.

Sony tarafından yapılan açıklama erteleme nedeni ile hayranlarını üzse de ertelenme süresinin kısa oluşu bizleri bir nebze olsun sevindirdi. Sony yaptığı açıklamada Spider-Man 3 filminin vizyon tarihinin 5 Kasım 2021 yerine 17 Aralık 2021 olarak güncellendiğini duyurdu. Bu da yaklaşık olarak 1,5 aylık bir ertelemeye karşılık geliyor.

orumcek-adam-yeni-filmi-teknolama-min

Marvel Patronu Kevin Peige filmle ilgili yaptığı açıklamalar ile bizlerin Spider-Man serisinin yeni filmi ile ilgili bilgi sahibi olmamızı sağladı. Peige’ye göre serinin ilk 2 filmi bizlere daha çok Iron-Man hayranı ve onun izinden gitmeye çalışan bir örümcek adamı izletmişti. Ancak yeni çıkacak olan Spider-Man 3. filmi ile daha bağımsız bir örümcek adam izleyeceğimiz aktarıldı. Ayrıca buradaki bağımsız sözüne rağmen örümcek adamın yeni filminde de Avengers esintilerini göreceğimizden kuşkunuz olmasın.

Daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.