e
sv

Sevilen Dizi La Casa De Papel Final Yapmaya Hazırlanıyor

la-casa-de-papel-4-sezon-fragmani-teknolama-min
avatar

Onuralp Hızal

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemlerin popüler dizilerinden olan La Casa De Papel, 5. Sezonu ile birlikte final yapmaya hazırlanıyor.

Son dönemlerde oldukça fazla izleyici sayısına sahip olan ve konusuyla dikkatleri üzerine çeken yapımı La Casa De Papel, final yapacağını duyurdu. Netflix üzerinden yayınlanan yapım bu sene Nisan ayında 4. sezonu ile izleyicisiyle buluşmuştu.

La Casa De Papel’in çıkacak olan 5. sezonunun final sezonu olacağı ve hikayenin devam etmeyeceği doğrulandı. Netflix resmi Twitter hesabından dizinin final yapacağını şu sözlerle duyurdu; “Kısım 5: Soygun sona eriyor #LaCasaDePapel”.

La Casa De Papel son dönemlerde Netflix’in izleyici sayısının ve popülerliğinin artmasında önemli bir faktör olarak görülmekte. Netflix üzerinde en çok izlenen yapımlardan biri olan La Casa De Papel’in son sezonunun yayın tarihi ise henüz bilinmiyor.

İlk 2 sezonunda çeşitli suçlardan sabıkaları bulunan bir grup insanın bir araya gelerek İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soymasını konu ediniyordu. Sonrasında ekrana gelen 3. ve 4. sezonlarda ise ekipten birinin kaçırılmasından dolayı bu sefer ekibin İspanya Merkez Bankası’nı soyma girişimi konu edinmişti.

4. sezonun final bölümüne birçok bilinmezlikle ve ucu açık bir şekilde nokta koyan La Casa De Papel’in 5. sezonuyla karşımıza çıkmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Artık 5. sezonun yayınlanacağı ve dizinin final sezonu olacağı kesinlik kazanmış oldu.

Sevilen dizinin final sezonunun yayın tarihi ise henüz belli değil.

Daha fazla NETFLİX haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.