e
sv

Serious Sam 4: Planet Badass Oynanış Fragmanı Yayınlandı

serious-sam-4-planet-badass-teknolama-min
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hırvatistan menşeili Croteam tarafından geliştirilen ve Ağustos ayında öncelikle PC platformuna çıkış yapacak olan Serious Sam 4: Planet Badass için oynanış fragmanı yayınlandı.

Serious Sam, her zaman kendine has atmosferi ve zibilyon tane düşmanın bir anda üzerimize saldırması ile eğlenceli anlar yaşatmayı başaran bir oyun olmuştur. Tüm oyunları ile oldukça sevilen bir yapım olmayı başaran Serious Sam, 4. oyunu ile tekrardan karşımıza çıkıyor.

Motorbisiklet ile dahi düşman öldürebileceğimiz yeni oyunda, 4 kişiye kadar arkadaşlarımız ile birlikte ölüm kusacağız. Üstelik yeni oyunun ile birlikte gelen Legion System ile bilgisayar donanımlarının izin verdiği müddetçe aynı anda yüz binlerce düşmanı bile görebileceğiz.

Bunun yanında Serious Sam 4: Planet Badass, Ağustos ayında öncelikle PC kullanıcıları için çıkışın yapacak. Oyun ilk ön sipariş sürecine girdiğinde 61 TL fiyat etiketi ile satılırken, şimdi 76 TL ile Steam sayfasında yer alıyor. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Peki siz Serious Sam evreni ve geçmişi konusunda ne düşünüyorsunuz? Ya da daha önce hiç Serious Sam oynamış olan kaç kişi var? Eğer daha önce bu serinin oyunlarından birini oynamadıysanız, uygun fiyatı ile kesinlikle denemeniz gereken yapımlardan birisi olacağını düşünüyoruz. Ayrıca siz de oyun hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Son olarak ise daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.