e
sv

Serious Sam 4 Planet Badass Fragmanı Yayınlandı

serious-sam-4-planet-badass-teknolama-min
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Serious Sam, oyun dünyasına özel bir yeri olan yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon ve macera odaklı oyun serisinin yenisi de yakın zamanda karşımıza çıkacak. Hatta Serious Sam 4 Planet Badass için yeni bir fragman da kapımıza kadar geldi.

Devolver ve Croteam, önümüzdeki Ağustos ayında yeni bir Serious Sam oyunu piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Bugün ise Serious Sam 4 Planet Badass için yeni bir fragman yayınlandı. Serinin ilk oyunu üzerinden 20 yıl geçmişken, ara oyunları saymazsak 4. ana oyun ile birlikte Ciddi Sam’imizi tekrardan canlandırmak için kısa bir süre kaldı.

Hiç durmadan karşımıza çıkan canavar ordularını öldüreceğimiz oyunda, bizleri eğlenceli vakitler bekliyor diyebiliriz. 4. oyunda yine benzer grafik mimarisine sahip olacağız. Aynı zamanda eski oyunlarda olduğu gibi çok geniş haritalarda karşımıza çıkan canavar orduları için savaşacağız.

Serious Sam’in yeni yapımı ile birlikte bizlere eşlik edecek farklı karakterler de katılıyor. Rodriguez, Jones, Hellfire gibi karakterler, yeni oyunda bizlerle canavar avımıza yardımcı olacak. Oyun Steam, Google Stadia, PS4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak piyasaya sürülecek. Ayrıca oyunu 61 TL fiyat etiketi ile Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Serious Sam 4 Planet Badass Fragmanı

Peki sen Serious Sam serisi hakkında ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.