Samsung Unpacked Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu, İşte Tanıtılacak Ürünler

21 Okunma 18 Temmuz 2021 20:25
samsung-teknolama

Samsung tarafından düzenlenen ve şirketin yeni ürünlerini tanıttığı unpacked etkinliği için tarih belli oldu.

Samsung’un sıradaki unpacked etkinliğini ne zaman gerçekleştireceği sızdırılan bir reklamdan ortaya çıkmış oldu. Samsung tarafından hazırlanan ve kısa süre içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen ürünlerin tanıtılacağı unpacked etkinliği bu sene 11Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

Firma tarafından hazırlanan resmi görselle ortaya çıkan tanıtım tarihi dışında görselde farklı bilgiler de yer almakta. “Gelecek yeni yollarla katlanacak, çok yakında” ifadesinin kullanıldığı görselden anlaşılacağı üzere bu etkinlik kapsamında Samsung’un yeni katlanabilir modellerini tanıtması da bekleniyor.

Samsung tarafından etkinlik kapsamında tanıtılması beklenen ürünler ise şu şekilde; Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Buds 2, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic. Ayrıca paylaşılan bu modeller dışında Galaxy S21FE modelinin de tanıtılacak modeller arasında olduğu iddia edilmekte.

Ortaya atılan iddialara göre Samsung tarafından tanıtılacak olan katlanır telefon modeli Galaxy Z Fold 3’ün 6.2 inç boyutunda ve 120 Hz tazeleme hızına sahip ekranı ile tanıtılması bekleniyor. Gücünü Snapdragon 888 yonga setinden alacak olan cihazın 12 GB RAM ile kullanıcıyla buluşması bekleniyor. Ayrıca modelin 256 GB depolama alanı ile kutudan çıkması bekleniyor.

Bir diğer model olan Galaxy Z Flip 3 ise iddialara göre 6.7 inç boyutunda 120 Hz tazeleme hızındaki ekranı ile karşımıza çıkacak.

Peki siz Samsung tarafından tanıtılması beklenen yeni modeller hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Samsung Unpacked Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu, İşte Tanıtılacak Ürünler

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ