arama

  Samsung Galaxy Note 20 İle İlgili İlk Detaylar

  samsung-note-teknolama
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onuralp Hızal
  • Beğen
   Loading...

  Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bu sene içerisinde piyasaya sürmeye hazırlandığı Galaxy Note 20 ile ilgili çalışmalarını bitirmek üzere. Note serisine Galaxy Note 10 modelinden sonra, Galaxy S serisinde olduğu gibi, Note 11 yerine Note 20 modeli ile devam eden şirket telefon ile ilgili ilk detayları paylaştı.

  Şirketin 11 Şubat’ta Galaxy S20 modelini piyasaya sürmeye hazırlandığını biliyoruz. Ancak şirket sonrasında her yıl olduğu gibi yaz aylarına doğru Note serisinin yeni modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve bu model ile ilgili ilk bilgiler paylaşıldı.

  Note serisinin yeni modeli olacak olan Galaxy Note 20, önceki modellere nazaran daha ince ayarlı 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran ile piyasaya sunulacak. Galaxy S20 modelinde 120 Hz yenileme hızını sadece Full HD’ye kadar olan çözünürlükte kullanabilmemize rağmen, Note 20 modelinde 2K çözünürlükte 120 Hz yenileme hızını kullanabilmemiz mümkün hale geliyor.Ayrıca telefonun pil ömründe herhangi bir azalmaya sebebiyet vermeden 2K çözünürlükte 120 Hz’i sağlayabilmek için basit bir optimizasyon yaptığı düşünülüyor.

  Şu an için Note 20 modelinin, ekran özellikleri dışında başka bir özelliği veya fotoğrafları bulunmuyor. Ancak bu yılın ağustos ayında tanıtılması beklenen telefonla ilgili, Galaxy S20 modelinin satışa sunulmasından sonra daha detaylı bilgilerinin paylaşılacağını söyleyebiliriz.

  Eğer akıllı telefon haberleri içeriklerinden anlık olarak haberdar olmak istiyorsanız sitemize abone olarak bildirimleri açabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ