arama

  Samsung 65 Yaş Üstü Vatandaşların Servis İhtiyacı için Evlerine Gidecek

  samsung-teknolama
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Mutlu
  • Beğen
   Loading...

  Samsung 65 yaş üstü vatandaşlara yönelik başlattığı yeni uygulama ile telefonu için servis ihtiyacı olanların evlerine kadar gidecek ve telefonlarını onarım için evlerinden alacak.

  Koronavirüs bilindiği üzere özellikle 65 yaş üstü vatandaşlarımızı olduğundan daha çok etkilemiş durumda. 65 yaş üstü vatandaşların sağlık açısından risk grubunda olmaları dolayısıyla evden çıkmaları yetkililer tarafından yasaklanmış durumda. Sasmung’da bu durumda olan vatandaşlara yönelik hizmetlerinde bazı değişikliklere gitti.

  Samsung Türkiye genelindeki yetkili servislerine yapılacak ve 65 yaş üstü vatandaşlardan gelen çağrılarda vatandaşların cep telefonlarını evlerinden alıp işlem bittikten sonra cep telefonlarını tekrar eve bırakacağını açıkladı. Bu sayede 65 yaş üstü vatandaşlarımızın telefonlarında sorun olması halinde şu günlerde belki de en çok ihtiyaç duyduğu iletişim konusunda kesinti yaşanmaması sağlanacak. Samsung mobil cihaz servisi telefon telefon numarası ise 444 77 11.

  Samsung 65 yaş üstü vatandaşların yanı sıra kendi çalışanları için de tedbirler almış durumda. Çağrı merkezi çalışanlarına evden çalışma fırsatı veren Samsung, bu sayede çalışanlarını yetkililerin belirttiği tedbirlere uymaya davet ediyor. Ayrıca yeni düzenlemeye göre çalışma saatlerinde de değişikliğe gidildi. Buna göre mobil cihaz yetkili servisleri çalışma saatleri hafta içi 10.00 – 17.00 olarak güncellendi. Çalışanların gün içinde 2 kez ateşlerini ölçen şirket aynı zamanda dezenfekte konusunda da oldukça dikkatli davranmasıyla da dikkat çekiyor. Şirket tarafından resepsiyon alanına bağlı olarak servislerde aynı anda en fazla 2 kişiye hizmet verilmesine izin veriliyor.

  Daha fazla koronavirüs haberleri için sitemizi takip edebilir, ayrıca sosyal medya kanallarımızdan bizlere destek olabilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ