Robert Downey Jr. Yeni Projesiyle Ekranlara Dönüyor

20 Okunma 18 Temmuz 2021 16:49
robert-downey-jr-teknolama

Özellikle Marvel sinematik evreni ile ününü daha da arttıran sevilen oyuncu Robert Downey Jr. yeni projesiyle ekranlara dönüyor

Marvel tarafından oluşturulan sinematik evrende Demir Adam rolüne hayat veren ve bu karakterle özdeşleşen Robert Downey Jr., Avengers End Game sonrası verdiği aranın ardından ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Kariyeri boyunca oldukça başarılı sinema filmlerinde yer alan ve sevilen karakterler ortaya çıkarmayı başaran Robert Downey Jr., HBO ve A24 ortak yapımı bir dizi ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Bahsetmiş olduğumuz gibi birçok başarılı sinema filminde yer alan oyuncunun kariyerinde daha önce bir dizi projesi bulunmuyor.

Robert Downey Jr. The Sympathizer adlı dizi ile hayranlarının karşısına bu kez sinema filmlerine nazaran daha uzun soluklu bir proje ile çıkmış olacak. Aynı adlı romandan uyarlanan dizide başrol olarak izleyicilerin karşısına çıkacak olan aktör, aynı zamanda prodüktör ekibinde de yer alıyor.

Vietnamlı yazar Viet Thanh Nyugen tarafından kaleme alınan ödüllü roman, konu olarak Vietnam Savaşı’nı işlemekte. Kitapta drama ve casusluk başlıklarının ağır bastığını söyleyebiliriz. 1955-1975 yılları arasında gerçekleşen savaş esnasında casus olarak görev alan bir yarı Vietnamlı ajanın hikayesinin işlendiği kitaptan uyarlanan dizide de benzer konuların işleneceği aktarıldı.

Ayrıca Robert Downey Jr, hayranlarını sevindirecek bir detay daha yer almakta. Başarılı aktörün dizide aynı anda Amerikan Kongre Üyesi’ni, CIA ajanını ve Hollywood yönetmenini canlandıracak. Öte yandan şu anda Robert Downey Jr dışında dizinin oyuncu ekibinde kimlerin yer alacağı henüz bilinmemekte.

Peki siz Robert Downey Jr.’ın yeni projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Robert Downey Jr. Yeni Projesiyle Ekranlara Dönüyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ