e
sv

Red Dead Redemption 2 Xbox Game Pass ile Ücretsiz Oynanabilecek

Red-Dead-Redemption-2-teknolama
avatar

İbrahim Barışan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Red Dead Redemption 2 konsol kullanıcıları için Xbox Game Pass’e ekleniyor. Bu sayede konsol oyuncuları ek bir ücret ödemeden oyunu oynayabilecek.

Rockstar Games tarafından geliştirilen Red Dead Redemption 2 çıktığı günden itibaren oyuncular arasındaki popülerliğini koruyor. Vahşi Batı döneminde geçen oyun, çetelerin ve silahlı soyguncuların bol olduğu bir açık dünya oyunu. Açık dünya denilince akla ilk gelen oyun stüdyolarından biri olan Rockstar Games tarafından geliştirilen Red Dead Redemption çıktığı dönemde oldukça geniş haritasıyla oyuncuların beğenisini kazanmıştı.

Oyunda oyuncuların kullanımına sunulan online ve hikaye olmak üzere 2 farklı mod bulunmakta. Hikaye modunun yanı sıra online modu da oldukça sevilen oyun, online modunda da devasa haritası üzerindeki açık dünyasıyla da oldukça beğeni toplamıştı. Son zamanların en gerçekçi açık dünya oyunları arasında gösterilen oyunun 170’in üzerinde de ödülü bulunuyor.

Tüm platformlar için yüksek olarak tabir edilebilecek bir fiyat etiketiyle çıkış yapan oyun, özellikle Türk oyun severleri üzmüştü. Ancak Microsoft cephesinden sevindirici bir haber geldi. Xbox ve Microsoft PC’ler için geliştirilen üyelik sistemi olan Xbox Game Pass ile oyunu ek bir ücret ödemeden oynayabilmeniz mümkün. 7 Mayıs itibari ile Xbox Game Pass konsol oyunları kütüphanesine eklenecek oyun, Xbox Game Pass üyeliği bulunan konsol kullanıcıları tarafından ücretsiz oynanabilecek.

Her geçen gün kütüphanesini daha da zenginleştiren Xbox Game Pass, oyuncular arasındaki popülerliğini gün geçtikçe arttırıyor.

Daha fazla oyun kampanyaları için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.