e
sv

Pumpkin Jack 24 Şubat’ta PS4’e Çıkıyor

Pumpkin-Jack-PS4-Versiyonu-Geliyor-Teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yayıncı Headup Games, 3D platform oyunları olan Pumpkin Jack için PS4 çıkış tarihi verdi.

Halihazırda Xbox One, Switch ve PC versiyonu bulunan oyun, PS4’e çıkmaya hazırlanıyor. PC’de satışını Steam üstleniyor. 24 Şubat’ta PS4 için çıkacak Pumpkin Jack’in tanıtım yazısına göz atalım:

Pumpkin Jack, Balkabağı lordu olan Jack’i kontrol edip zaten yozlaşmış olan topraklara içimizdeki korkuyu sonuna kadar aşıladığımız bir oyundur! Klasik “iyi & kötü” masallarının aksine, kötülüğün hakim olması için uğraştığımız bu oyunda iyiler her zaman kaybediyor! 

Çizgi Filmleri Andıran Renkli Atmosfer – Yüksek kalitede ışıklandırma ile oluşturulan, birbirinden güzel atmosfere sahip bölümlerin birini bitirip, diğerine başla!


Hayatın İçin Savaş! – Her türlü kötülüğün kol gezdiği bu diyarda hayatta kalmak için her silahta ustalaşman, her komboyu eksiksiz yapman ve tüm bunları yaparken düşmanın hareketlerine de dikkat etmen gerekecek!


Aman Kafaya Dikkat! – Yeri geldiğinde “Bir elin nesi var iki elin sesi var.” atasözünden yola çıkarak, balkabağı kafanı kullanıp çeşitli bulmacaları çöz ve yolculuğuna farklı bir lezzet kat!


Yanındaki Dostlarına Güven – Yolculuğun boyunca asla yalnız kalmayacaksın. Seni her zaman takip eden ‘uzun menzilli’ bir karga ve akıl hocan olan baykuş sana her zaman yardımcı olacak.

Peki siz Pumpkin Jack hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de oyun hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz