e
sv

Project Cars 3 Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Project-Cars-3-teknolama
avatar

Onuralp Hızal

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Project Cars 3 oyunu için geri sayım başladı. Sevilen yarış simülasyonlarından biri olan Project Cars’ın 3. oyunu geliyor.

Otomobil ve yarış tutkunlarının sevdiği oyunlardan biri haline gelen Prject Cars oyunu serisi 3. oyunuyla karşımıza çıkıyor. Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen ve BANDAI NAMCO tarafından yayınlab-nacak oyunun çıkış tarihi bugün netlik kazandı. BANDAI NAMCO’nun resmi Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşıma göre oyun 28 Ağustos 2020 tarihinde PC, PlayStatiob 4 ve Xbox One için satışa sunulacak.

Serinin şu anda piyasada bulunan son oyunu Project Cars 2 2017 yılında piyasaya sürülmüştü. O tarihten itibaren büyük beğeni kazanan ve oldukça fazla oyuncu sayısına ulaşan oyun olumlu eleştiriler almıştı. Serinin 3. oyunuyla gelen bu olumlu yorumları bir adım daha öteye taşımak isteyen geliştiriciler, yeni oyun ile ilgili bir de tanıtım yazısı yayınladı. Yazıda, Project Cars 3 oyununun oyuncular için yepyeni ve heyecan verici bir konuyla geleceği açıklandı. Ayrıca oyunun, oyuncuları yarışların canlı ve eğlenceli dünyasına çekecek bir şekilde geliştirildiği aktarıldı.

Yeni oyunla ilgili bazı detaylarda tanıtım yazısında yer aldı. 200’den fazla seçkin marka otomobillerin bulunacağı oyunda, 140’tan fazla rota yarışmak üzere oyunculara sunulacak. Ayrıca oyunda dört mevsim yarış seçeneği sunulacak. Oyun içindeki kredi sistemiyle araba alabileceğiniz gibi aynı krediler ile araç parçaları alıp aracınızın performansını da arttırmanız mümkün olacak.

Oyun ayrıca PC kullanıcıları bir de VR desteği sunarak yarış simülasyonu deneyimini bir kademe daha yukarı taşımayı hedefliyor.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.