PlayStation State of Play Etkinliği Ne Zaman Yapılacak?

37 Okunma 07 Temmuz 2021 14:03
playstation-state-of-play-teknolama-min

En son geçtiğimiz Mayıs ayında düzenlenen ve birçok oyun duyrusu ve yenilik haberi ile gelen PlayStation State of Play etkinliği tekrar ne zaman yapılacak? PlayStation resmi Twitter hesabı üzerinden yeni etkinliğin tarihi paylaşıldı.

Sony, 2019 yılından bu yana State of Play isminde etkinlikler düzenliyor. Bu etkinliğin bir yenisi ise yarın yani 8 Temmuz Perşembe günü yapılacak. Yeni etkinliğin ana odağı ise 14 Eylül 2021 tarihinde çıkış yapması beklenen PlayStation 5 özel oyunu Deathloop olacak. Ayrıca etkinlik esnasında birçok indie ve üçüncü parti oyunlar da yer alacak. Peki PlayStation State of Play etkinliği ne zaman?

Bunun yanında Sony, PlayStation VR, God of War ve Horizon Forbidden West ile ilgili yeni bir bilginin paylaşılmayacağını belirtti. Ancak her ne kadar bu etkinlikte yer almasa da, yaz dönemi boyunca tüm merak edilenlerin cevaplanacağının da garantisi verildi.

Ayrıca Gran Turismo yapımcısı Kaz Yamauchi, resmi Twitter hesabı üzerinden Gran Turismo Sport ile ilgili yeni bilgilerin bu hafta içerisinde paylaşılacağını belirtmişti. Bu paylaşımın State of Play etkinliği dahilinde olabileceği söyleniyor. Ancak bu durum herhangi bir netliği yok zira Sony, odakları Deathloop üzerine çekecek gibi gözüküyor.

Büyük bir kitle tarafından beklenen PlayStation State of Play etkinliği 8 Temmuz 2021’de Türkiye saati ile 00:00’da Twitch ve YouTube üzerinden canlı yayınlanacak.

Peki siz Sony tarafından düzenlenen etkinlikler konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla konsol haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

PlayStation State of Play Etkinliği Ne Zaman Yapılacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ