e
sv

PlayStation Plus, Haziran Ayının Ücretsiz Oyunları Açıklandı

playstation-plus-haziran-2020-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation Plus abonelerine aylık ücretsiz olarak verilen oyunlar kapsamında Haziran ayı için verilecek olan oyunlar açıklandı.

PlayStation tarafından geliştirilen abonelik sistemi olan PS Plus, belirli bir ücret karşılığında PlayStation sahiplerine çevrimiçi oyun oynama ve aylık ücretsiz oyunlara sahip olma imkanlarını sunmakta. Bunun yanı sıra çeşitli özel indirimler ve oyun ögeleri de sunan abonelik sistemi, her ay verdiği ücretsiz oyunlar ile dikkat çekmekte. Ayrıca PlayStation sahiplerinin çevrimiçi oyun oynayabilmeleri için PS Plus abonesi olmaları gerektiğini de hatırlatmakta fayda var.

İçinde bulunduğumuz Mayıs ayı için de ücretsiz oyunlar yayınlayan PS Plus, bu ay oyun severlere Farming Simulator 19 ve Cities: Skylines oyunlarını ücretsiz olarak sunmuştu. Haziran ayının oyunları çıkana kadar kullanıcıların bu oyunları kütüphanelerine eklemeleri mümkün.

PlayStation Plus geçtiğimiz ay yayınlanan oyunlar ile oldukça beğeni toplamıştı. PlayStation tarafından geliştirilen abonelik sistemi PlayStation Plus, önümüzdeki Haziran ayı ise abonelerine Call of Duty: WWII ve Star Wars Battlefront oyunlarını vereceğini açıkladı. Sevilen CoD serisinin oyunlarından biri olan Call of Duty: WWII hem hikaye modu hem de çevrimiçi oyun modları ile 2. Dünya savaşını hikayesini oyunculara başarılı bir şekilde sunuyor. Bir diğer ücretsiz oyun olan Star Wars Battlefront ise sevilen Star Wars film serisinin başarılı oyun uyarlamalarından biri olarak değerlendiriliyor. Star Wars Battlefront oyunu da hem hikaye hem de çevrimiçi modları ile bizleri uzayda eşsiz bir macera ve savaşın içerisine sürüklüyor. Her iki oyun da hem çevrimiçi hem de hikaye modları ile birçok oyuncu tarafından sevilen oyunlar olmasıyla dikkat çekiyor.

Peki siz PlayStation Plus tarafından verilen bu ayın ücretsiz oyunları ile ilgili ne düşünüyorsunuz. Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Daha fazla oyun kampanyaları içeriğimizden anında haberdar olabilmek için sitemize abone olabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=EqX_aBx1Qic&featurehttps://www.youtube.com/watch?v=2Pusw-hELPs&feature=emb_logo