e
sv

PlayStation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu.

yeni-playstation-plus-fiyatlari-teknolama-min
avatar

Onuralp Hızal

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sony her ay olduğu gibi PlayStation Plus üyesi konsol sahiplerine ağustos ayı için vereceği ücretsiz oyunları açıkladı.

Sony’nin PlayStation kullanıcıları için geliştirdiği üyelik sistemi olan PlayStation Plus abonelerine ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. PlayStation Plus, PlayStation üzerinde çevrim içi oyun oynamamıza olanak sağlayan bir abonelik sistemi. Bu sistem ayrıca çevrim içi oyunun yanı sıra abonelerine aylık ücretsiz oyunlar ve çeşitli ücretsiz ek içerikler sunmakta.

PlayStation Plus abonelerinin ağustos ayında ücretsiz olarak sahip olabileceği oyunlar ise belli oldu. Geçtiğimiz ay NBA 2K20, Rise of the Tomb Rider 20 Year Celebration ve Erica adlı oyunları kullanıcılarıyla ücretsiz buluşturan Sony, önümüzdeki ay da heyecan verici 2 oyunu ücretsiz olarak sunacak.

PlayStation Plus önümüzdeki ağustos ayı içerisinde Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve Fall Guys: Ultimate Knockout oyunlarını ücretsiz olarak verecek.

Fall Guys: Ultimate Knockout

100 kişilik çevrimiçi arenada yer aldığımız oyunda amacımız karşınıza çıkan çeşitli engellerin üstesinden gelerek ayakta kalan son kişi olmak. Kalabalık yapısıyla arkadaşlarınızla oynadığınızda keyifli anlar geçirebileceğiniz oyun Mediatonic tarafından geliştirildi.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

2009 yılında piyasaya sürülen orijinal oyunun yenilenmiş ve yeni nesil için uyarlanmış hali olan Call of Duty: Modern Warfare 2 dünyayı sona yaklaştıran ölümcül bir tehdide karşı mücadelemizi konu alıyor.

PlayStation Plus üyeleri Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oyununu yarından itibaren, Fall Guys: Ultimate Knockout oyununu ise 4 Ağustos’tan itibaren ücretsiz indirebilirler.

Daha fazla konsol haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.