PES 22; Messi ve Bale’ın Yüzleri Paylaşıldı

30 Okunma 18 Temmuz 2021 15:56
pes-2022-ucretsiz-teknolama

Sevilen futbol oyunu sersisi PES, PES 22 içerisinde yer alan Messi ve Bale yüzlerini paylaştı. Gerçekçi görüntüler dikkat çekti.

Önümüzdeki aylarda oyuncularla buluşması beklenen PES 22 ile alakalı özellikle oyun içi konusunda pek bir bilgi bulunmamakta Geçtiğimiz seneyi bu sene çok daha gelişmiş bir oyun piyasaya sürmek amacı ile yeni bir oyun çıkarmadan geçiren Konami’nin nasıl bir iş çıkardığı tüm kesimler tarafından merak edilmekte.

Geçtiğimiz sene PES 21’i çıkarmayarak PES 20’ye getirilen transfer güncellemeleri ile oyuncularının karşısına çıkan Konami, yeni oyun çıkarmamalarının nedeni olarak PES 22 için büyük bir çalışma içinde olduğunu ve büyük bir dönüşüm geçireceklerini dile getirmişti.

Son dönemlerde FIFA serisinin gerisinde kalan ve kan kaybeden Konami, yeni oyun motoru ile birlikte FIFA serisinin önüne geçmeye kararlı. Uzun yıllardır kullanılan Fox Engine’i kullanmauı bırakan şirket yeni oyunu için Unreal Engine 5’i oyuna entegre etti.

Serinin yeni oyununun yaklaşık 2 senedir hazırlık aşamasında olduğu düşünüldüğünde oyun severlerin beklentisi bir hayli yüksek. Bu beklentiye bir de geçtiğimiz günlerde sızdırılan Messi ve Bale’ın oyun içerisindeki yüzleri sızdırılınca bu heyecan bir kat daha fazla artmış durumda.

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X gibi yeni nesil platformlar için çıkış yapması beklenen oyunun, yeni oyun motoru Unreal Engine ile yeni nesil teknolojileri mümkün olduğunca kullanmayı amaçlıyor.

Peki siz PES VE FIFA rekabetinde hangi tarafın önde olduğunu düşünüyorsunuz? Sizce PES serisi yapmış olduğu geliştirmeler ile FIFA serisini geride bırakabilecek mi? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

PES 22; Messi ve Bale’ın Yüzleri Paylaşıldı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ