PES 2022 Tamamen Ücretsiz Olarak Çıkış Yapabilir

40 Okunma 05 Temmuz 2021 19:39
pes-2022-ucretsiz-teknolama

KONAMI, yakında piyasaya sürmek için hazırlandığı PES 2022 hakkında oldukça ilgi çekici bir iddia ile gündeme geldi. Sızıntı bilgiler ile nam yapmış bir kaynak, katıldığı bir yayında “PES 2022 tamamen ücretsiz çıkabilir” şeklinde açıklamalarda bulundu.

KONAMI tarafından geliştirilen ve son yıllarda FIFA ile olan yarışını devam ettiremeyen PES serisi, yeni oyunu ile oldukça iddialı bir şekilde geliyor. Yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan bilgilere göre PES 2022 tamamen ücretsiz olarak çıkış yapabilir. Eğer iddialar doğru ise, bu durum FIFA 22 için de güzel bir rekabet ortamı doğurabilir.

Konu hakkında yapılmış bir resmi açıklama bulunmuyor. Ancak uzun zamandır etkili bir çıkış yapamayan PES, böyle bir adım atabilir. Eğer oyun tamamen ücretsiz olursa, şirket oyun içi öğeler ile para kazanmayı hedefleyecektir. Şimdiye kadar PES Lite isimli bir oyun zaten ücretsiz olarak piyasaya sürülüyordu.

Uzunca süredir oyuncular, FIFA, PES, NBA 2K gibi serilerin her sene çıkmasının gereksiz olduğundan yakınıyordu. Geçtiğimiz sene de KONAMI, PES 2021 olarak yeni bir oyun çıkarmamış, önceki oyuna güncelleme olarak servis etmişti. Şimdi ise tamamen ücretsiz bir oyunun çıkması, oyuncuların isyan ettiği durum için temel bir başlangıç olabilir.

Peki siz Pro Evolution Soccer oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

PES 2022 Tamamen Ücretsiz Olarak Çıkış Yapabilir

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ