arama

  Percy Jackson Dizisi Geliyor

  percy-jackson-dizi-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mehmet Sefa Lazoğlu
  • Beğen
   Loading...

  Önce kitap olarak yayınlanmasının ardından beyaz perde ile buluşan Percy Jackson serisi, şimdi de dizi olarak karşımıza çıkıyor. Filmleri, kitaplarına kıyasla hayal kırıklığı olarak yorumlanan serinin dizisi hakkında ilk duyuru, serinin yazarı Rick Riordan tarafından yapıldı.

  Rick Riordan tarafından yazılmış ve çok sevilen fantastik kitap serisi Percy Jackson, pek tutulmamış filmlerinin ardından şimdi de dizi olarak hazırlanıyor. Kitap yazarı tarafından yapılan duyuruya göre yeni dizi, Disney Plus içerisinde yer alacak.

  Duyurusunu resmi Twitter hesabı üzerinden bir video aracılığı ile yapan Rick Riordan, filmlerinde yapılan hataların tekrarlanmayacağının altını çiziyor. Ancak dizi hakkında şu anda bilinenler ne yazık ki çok sınırlı.

  Daha önce film serisi ile pek tutulmamış olan yapım, durum her ne kadar bu şekilde olsa da, dünya çapında büyük gişe hasılatına sahip olmayı başarmıştı.

  Yeni çekilecek olan dizinin ise ne zaman çekileceği dahi henüz bilinmiyor. Öngörülen tarih ise koronavirüs pandemisi sonrası oluyor. Bu sebeple diziyi yakın bir sürede görebileceğiz gibi gözükmüyor. Biz yine de her zaman olduğu gibi yeni bilgiler yayınlandıkça sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. 🙂

  Peki siz Rick Riordan tarafından hayata geçirilmiş fantastik seri hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ