e
sv

Peaky Blinders 6. Sezon Müjdesi Geldi

peaky-blinders-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e1

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sevilen dizi Peaky Blinders cephesinden 6. sezonun çekimlerine önümüzdeki sonbaharda başlanacağının müjdesi geldi.

Son dönemlerin popüler ve oldukça iddialı yapımlarından biri olan Peaky Blinders 6. sezonu için çalışmalara başlıyor. Suç ve drama türlerini barındıran dizi Netflix üzerinde büyük bir izleyici kitlesine sahip. Başrolünde başarılı oyuncu Cillian Murphy’nin yer aldığı dizi Steven Knight tarafından kurgulanmakta.

Peaky Blinders 5. sezon final bölümünün ardından koronavirüs nedeni ile çekimleri ertelenen yapımlar arasına dahil olmuştu. 5. sezon finalini 22 Eylül 2019 tarihinde yayınlayan dizi 6. sezon çalışmalarına henüz başlamış değil. 5. sezonun ardından hayranlarına maceranın kaldığı yerden devam edeceğini aktaran dizinin yönetmenlerinden Anthony Byrne, ayrıca yapıma yeni karakterlerin de dahil olacağını müjdeleyerek izleyicileri heyecanlandırmıştı.

Koronavirüs nedeni ile çekim süreci etkilenen yapımlardan biri olan Peaky Blinders’ın 6. sezonu için çekim tarihleri netleşmiş oldu. Production Weekly tarafından açıklanan bilgilere göre Peaky Blinders’ın 6. sezon çekim çalışmaları gelecek sonbahar mevsiminde gerçekleşecek. Çekimlerin ilk aşaması Londra ve Glasgow’da gerçekleşecek.

Her ne kadar çekim tarihleri açıklanmış olsa da bu tarihlerin koronavirüs salgınının gidişatına göre değişiklik gösterebileceğini de belirtmek gerekir. 6 bölümden oluşacak 6. sezonu çekim tarihlerinde bir değişiklik olmazsa 2021 yılının ikinci yarısında izlememiz mümkün olacak.

Ayrıca yapımcılardan yeni sezonda kadroya katılacak olan bir ismin daha müjdesi geldi. Açıklamalara göre yeni sezonda Stephen Graham da kadroda yer alacak. Stephen Graham daha öncesinde başarılı yapımlar olan This is England, Snatch ve Tinker Tailor Soldier Spy gibi filmlerde karşımıza çıkmıştı.

Daha fazla NETFLİX haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.