Oyuncu Odaklı Tarayıcı Opera GX Mobile Tanıtıldı

50 Okunma 15 Haziran 2021 12:32
opera-gx-mobile-teknolama-min

Opera, geçtiğimiz yıl tamamen oyunculara odaklanan GX tarayıcısını yayınlamıştı. Geçtiğimiz gün ise E3 2021 kapsamında Opera GX Mobile sürümü tanıtıldı. Tarayıcı, mobil oyun severler için birçok olanak sağlıyor.

Opera, oyunculara odaklanan tarayıcıları sayesinde sahip olduğu kullanıcı sayısını katlayarak artırmıştı ve artırmaya devam ediyor. Bu özel tarayıcı, şimdi ise mobil cihazlarda kullanılabilecek. E3 2021 kapsamında sunum yapan şirket, Opera GX Mobile sürümünün hazır olduğunu, dünyada ilk olduğunu ve yeni tarayıcının neler sunacağını anlattı.

Oyuncu odaklı tarayıcı, aynı masaüstü versiyonu gibi oldukça renkli bir tasarıma sahip. Şirket, tarayıcının henüz 4 farklı temaya sahip olduğunu söylerken, ilerleyen zamanlarda çok daha fazla temanın yer alacağını belirtti. Yapılan açıklamalarda ayrıca GX Corner isimli bir alandan bahsedildi. Bu alanda, oyuncular, sevdikleri oyunların çıkış takvimlerini, haberlerini ve indirim duyuruları gibi bilgileri edinebilecek.

Opera, mobil tarayıcısının henüz beta sürümünde olmasına rağmen kullanıma hazır olduğunu belirtti. Beta sürümü ile birlikte uygulamayı kullanmak isterseniz Android için buraya, iOS için buraya tıklayabilirsiniz. Ancak iOS kullanıcıları uygulamaya erişebilmek için Test Flight programına dahil olmalı.

Peki siz Opera tarafından piyasaya sürülen oyuncu odaklı tarayıcılar konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla internet haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Oyuncu Odaklı Tarayıcı Opera GX Mobile Tanıtıldı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ