e
sv

Oyun Tutkunları Bu Yatağın İçinden Çıkmak İstemeyecek

oyuncu-yatağı-teknolama
avatar

Mehmet Sefa Lazoğlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bauhutte isimli bir firma tarafından oyuncuların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde bir oyuncu yatağı tasarlandı. Oyun tutkunlarının oyuncu koltuklarına olan esaretini bozmak isteyen firma oyunculara sıradışı bir deneyim sunuyor.

Oyun sektörü hızla gelişmeye ve genişlemeye devam etmekte. Gelişen bu sektör daha fazla kullanıcıya hitap eder bir hale geldi ve günümüzde video oyunları büyük ölçekli bir hobi veya daha da önemlisi meslek haline gelmiş oldu. Gelişen bu sektöre ise diğer sektörlerden birçok firmanın dikkatini çekmeyi başardı.

Daha önceleri birçok firma oyuncuların uzun süreler boyunca üzerinde kaldığı için daha rahat olmasını amaçladıkları oyuncu koltuğu modelleriyle karşımıza çıktı. Ancak Bauhutte isimli firma karşımıza yeni bir konsept olan oyuncu yatağı ile çıkıyor. İster profesyonel oyuncu olun isterseniz de uzun süreler video oyunlar ile zaman geçiren bir tutkun bu yatak tam size göre.

Yatak tasarlanırken üzerinde durulan en önemli kriter bu yatak üzerinde oyuncuların bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmesi olmuş. Yani şirketin hedefi hayatınızın tümünü bu yatak üzerinde geçirebilmeniz.

Tasarıma gelecek olursak yatağın uç kısmında olmazsa olmazımız monitörümüz bulunuyor. Ayrıca dikkat çeken bir noktada yatağın çift monitöre sahip olması. Bilgisayar donanımları için ayrı yiyecek ve içecekleriniz için ayrı taşınabilir masalara sahip olan tasarım, rahatça oyun oynayabilmeniz için oldukça kabarık armut isimli bir yastığa da sahip. Akıllı telefonunuzu yerleştirebileceğiniz bir aparatı da bulunan yatak yatarken akıllı telefonunuzu rahatça kullanabilmenize veya yatarken telefonunuzdan bir şeyler izlemenize olanak sağlıyor.

Yatak oyuncuların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ve oldukça konforlu bir yapıda. Bu yatağa sahi olmanız durumunda tuvalet ihtiyaçlarınız dışında yataktan çıkmanızı gerektirecek bir durum yokmuş gibi görünüyor.

Daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir ve sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.