arama

  Onedio’dan Yeni Sözlük Platformu: Dio

  onedio-dio-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Onedio‘dan yeni sözlük platformu Dio beta olarak yayınlandı. Türkiye’nin en popüler internet platformlarından biri olan Onedio, yeni bir sözlük sitesi yayınlandı. Sağlam bir yatırım ile yayın hayatına başlayan platform, diğer sözlüklere rakip olacakmış gibi duruyor.

  Akıllı telefon, bilgisayar ve doğal olarak internet kullanımı her geçen gün daha da popülerleşmeye devam ediyor. Özellikle şu dönemde tüm insanlar evlerine hapsolmuşken internet kullanımı çok daha fazla artış gösterdi. Bu durumu da iyi değerlendiren Onedio yetkilileri, yeni internet oluşumunu yayınladı.

  Onedio, Türkiye’deki pek çok kişi tarafından bilinen, en popüler internet platformlarından biri olarak öne çıkıyor. Güncel olaylar ile ilgili paylaşımlarının yanında eğlenceli testler ile gündemden düşmeyen Onedio, şimdi de “Dio” adında bir sözlük platformu ile karşımıza çıkıyor.

  Onedio platformu, özellikle de kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile ilk versiyonunu yayınladı. Daha ilk günden binlerce kullanıcıya erişen platform, şu an itibari ile aktif bir şekilde içerik girilmesine olanak sağlıyor. Kısa süreliğine herkesin üye olup içerik oluşturabilmesine izin veren platform, ilerleyen zamanlarda daha seçici olacak.

  Türkiye’de bulunan ekşisözlük, uludağsözlük gibi herkes tarafından bilinen sözlüklere karşı rakip olmayı hedefleyen Onedio, bu konuda başarılı olabilecek mi hep beraber göreceğiz. Ancak böylesine büyük bir kitlesi olan platform tarafından yayınlanmış sözlük sitesinin oldukça yararlı olabileceğini de düşünüyoruz.

  Onedio tarafından yayınlanmış yeni platforma ulaşmak için buraya tıklayabilirsin. Teknolama ekibi olarak da yeni oluşumları için Onedio ekibine başarılar diliyoruz.

  Peki siz bu oluşum hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüş ve önerilinizi yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz. Ayrıca platforma üye olursanız bizim hakkımızda da yazmayı unutmayın. 🙂 Daha fazla internet haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ