e
sv

Ödüllü Valorant MOG CUP Turnuvası 24 Mayıs’ta Başlıyor

valorant-dusuk-ping-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Master of Gamers tarafından düzenlenen ödüllü Valorant turnuvası 24 Mayıs tarihinde başlayacak.

Özellikle karantina sürecinde oldukça fazla alıştığımız ve izlediğimiz e-spor turnuvaları artık kitlesini ve kategorilerini oldukça genişletti. Birçok için düzenlenen e-spor turnuvaları hem katılımcılara hem de izleyicilere büyük keyif yaşatıyor. Katılımcılar yaşadıkları heyecanın yanı sıra dereceye girmeleri halinde çeşitli şekillerde ödüllendiriliyorlar. Bu durum da yarışmaları daha çekişmeli ve izleme zevki yüksek bir hale getiriyor.

Son olarak şu an kapalı beta aşamasında bulunan Valorant için bir e-spor hazırlığı ile karşı karşıyayız. Daha önceden de ses getiren oyun turnuvaları ile bildiğimiz Master of Gamers son olarak 9-10 Mayıs tarihleri arasında oldukça ilgi gören bir Türkiye e-futbol turnuvası düzenlemişti. Pandemi sürecini keyifli bir şekilde geçirmemize oldukça fazla destek olan bu turnuvalardan bir yenisi ise yine Master of Gamers tarafından Valorant için düzenleniyor.

24 Mayıs saat 14.00’da başlayacak olan turnuva için yalnızca 64 takımın kaydı alınacak. Turnuva tekli eleme formatıyla ilerleyecek. Turnuvaya katılım ise tamamen ücretsiz ve turnuva sonunda şampiyon 1.000 TL nakit ödülün sahibi olacak.

Turnuvaya kayıt olmak ve ödül için mücadele vermek istiyorsan buradan ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Özellikle karantina döneminde oldukça dikkat çeken e-spor turnuvaları ve Valorant turnuvası için sizin düşünceleriniz neler? Sizin de online turnuvasının düzenlenmesini istediğiniz oyunlar var mı? Yorumlar kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızı takip edebilirsiniz.