e
sv

Nick Fury Dizisi Resmi Olarak Açıklandı

520 Okunma — 25 Eylül 2020 22:02
Nick-Fury-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Marvel evreninin sevilen karakterlerinden biri olan Nick Fury, sinema dünyasından sonra dizi olarak karşımıza çıkıyor.

Son dönemlerin sinemada en çok ses getiren yapımları arasında birçok Marvel filmini görmemiz mümkün. Marvel evreninin sinemaya geçişi sinema dünyasında büyük bir yankı uyandırdı. Marvel karakterlerine gösterilen ilgi birçok karakterin çizgi romandan sinemaya geçişine vesile oldu.

Disney ve Marvel arasındaki iş birliği sonucu ortaya çıkan projede Disney+’ta yayınlanacak olan dizilere güçlü bir yapım ekleniyor. Marvel evreninde sevilen ve önemli bir konumda olan Nick Furry dizi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Iron Man ile sinematik evrene geçiş yapan Nick Fury’nin, daha sonrasında birçok Marvel yapımında yer almasına şahit olmuştuk. Şimdi ise dizi olarak karşımıza çıkacak olan Nick Fury karakterini sinemada da aynı karaktere hayat veren isim Samuel L. Jackson canlandıracak. Nick Fury dizisi de diğer Marvel dizileri gibi Disney+’ta yayınlanacak.

Dizinin senaristliğini ve yapımcılığını ise daha önce Mr. Robot’un da yapımcılığını üstlenen isim Kyle Bradstreet üstlenecek.

Dizi hakkında diğer detaylar ve dizinin yayınlanma tarihi ise henüz paylaşılmadı. Ancak projenin henüz başlarında olunduğunu ve dizi için bir süre daha beklememiz gerekeceğini biliyoruz.

Peki siz yeni çıkacak olan Nick Fury dizisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.