Netflix’in Yeni Türk Dizisi AŞK 101 Fragmanı Yayınlandı

540 Okunma 23 Mart 2020 12:58
ask-101-teknolama-min

Netflix’in yeni Türk dizisi AŞK 101 fragmanı yayınlandı. Ayrıca AŞK 101 yayın tarihi de fragman ile paylaşılmış oldu. Netflix, bu sene içerisinde 6 yeni Türk yapımı paylaşacağını duyurmuştu. Bunların sıradaki aşk dizisi için ilk fragman yayınlandı.

Netflix, yeni Türk dizisinin yayın tarihini resmi olarak açıkladı. Türkiye’ye güzel yatırımlar yapan Netflix, yeni Türk yapımları ile gelmeye devam ediyor. İlk Türk yapımı Netflix dizisi Hakan: Muhafız, şu günlerde 3. sezonu ile gündemdeyken yeni yapımlar da gelmeye devam ediyor.

Ay Yapım imzasını taşıyan Netflix dizisi Aşk 101, dünya genelinde Love 101 ismi ile yayınlanacak. Dizinin fragmanından anlaşılacağı üzere 1990’lar Türkiye’sinde geçiyor. Ana karakterlerimiz ise dışlanmış bir grup genci ele alıyor. Hikayede birçok aşk hikayesi, entrika ve oyunu izleyeceğiz gibi gözüküyor. 17 yaşında olan liseliler, öğretmenleri için birlik oluyorlar ve yepyeni bir maceraya atılıyor.

Netflix Türk dizi Aşk 101 fragmanı:

Dizinin çekimleri 2019 yılının yaz aylarında bitmişken, ilk fragman bugün itibari ile yayınlandı. Dizinin senaristi Meriç Acemi ike, yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Kubilay Aka (Kerem), Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Alina Boz (Eda), Selahattin Paşalı (Osman), İpek Filiz Yazıcı (Işık), Pınar Deniz (Burcu) ve Kaan Urgancıoğlu’nu (Kemal) gibi isimleri görüyoruz.

Aşk 101 çıkış tarihi duyurusu

Hemen yukarıda bugün gerçekleştirilen tarih duyurusu, dizinin 1 ay sonra yani 24 Nisan tarihinde ilk sezonu ile yayınlanacağı yönünde. İzleyiciler dizi hakkında nasıl yorumlarda bulunacak, yabancı izleyiciler tarafından nasıl karşılanacak hep beraber göreceğiz.

Siz de dizi hakkında görüş ve önerilerinizi bizlerle yorum olarak paylaşmayı unutmayın. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Netflix’in Yeni Türk Dizisi AŞK 101 Fragmanı Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ