Netflix You Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

23 Okunma 05 Ekim 2021 18:34
you-dizisi-3-sezon-ne-zaman-teknolama-min

Netflix ‘in popüler You dizisi için 3. sezon tarihi belli oldu. You dizisi fragmanı Netflix tarafından yayınlandı. Peki Netflix You dizisi 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Haberimizin devamında…

Netflix orijinal dizisi You, yeni sezonu ile hayranlarını karşılamak için hazırlanıyor. Netflix You 3. sezon tarihi belli oldu. You 3. sezon fragmanı, Netflix resmi hesabından yayınlandı.

You dizisi 3. sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix tarafından paylaşılan bilgilere göre You dizisi, 15 Ekim 2021 tarihinde yayınlanacak. Bol bol pasta gördüğümüz tanıtım fragmanı, Netflix tarafından yayınlandı.

Netflix You dizisi konusu

2016 senesinde Caroline Kepnes tarafından yazılan romandan uyarlanan dizide, oldukça sıradan bir hayat süren asosyal Joe konu alınıyor. Joe, bir kitapçıda çalışıyor. Kapı komşusunun küçük oğlu Paco ve kitapçıda birlikte çalıştığı Ethan dışında kimse ile konuşmayan Joe, Beck adında genç bir kıza aşık oluyor.

Joe, Beck için büyük bir aşk duyarken, bu aşk bir saplantıya dönüşüyor. Aşkından gözü dönmüş olan Joe, sürekli olarak Beck ‘i takip eder ve genç kızın hayatında olup biteni uzaktan kontrol etmeye başlar. Tabii ki bu durum, ucunda cinayetin de bulunduğu çok büyük sorunları da beraberinde getirir.

Peki siz You dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Netflix You Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ