Netflix Yeni Shelock Holmes Projesini Açıkladı: Sherlock Junior

544 Okunma 12 Ekim 2020 20:24
sherlock-holmes-teknolama

Netflix popüler Shelock Holmes projelerine Sherlock Junior adından yeni bir film daha ekleyerek izleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Son dönemlerin popüler online dizi ve film izleme platformu Netflix, projelerine hız kesmeden devam ediyor. Sevilen karakter Sherlock Holmes ile bağlantılı yeni bir film ile Netflix kullanıcılarının karşısına geçecek olan şirket, yeni projesine oldukça güveniyor. Netflix son olarak Sherlock Holmes’ün kız kardeşinin hikayesini konu alan Enola Holmes filmini yayınlayarak büyük ilgi görmeyi başarmıştı.

Enola Holmes filmi ile gördüğü başarıyı sürdürmek isteyen şirket, yeni bir Sherlock filmi ile bu başarısını sürdürmek istiyor. Gelen bilgilere göre şirket Sherlock Junior adında yeni bir Netflix orijinal içeriği üzerinde çalışıyor.

Filmin oyuncu kadrosu veya yönetmen koltuğunda kimin oturacağı henüz belli değil. Ancak projede yer alan iki yazarın ismi şimdiden paylaşılmış durumda. Bu isimlerden ilki olan Ehren Kruger; Halka, Transformers: Age of Extinction ve Çığlık 3 gibi popüler birçok filmin senaryo kısmında görev almasıyla dikkat çekiyor. Bahsi geçen isimlerden ikincisi ise Matt Kuzma olarak açıklandı. Kuzma Sony Picture Entertainment’ta aldığı görev ile biliniyor.

Filmin konusuna gelecek olursak ikonik dedektifimiz Sherlock Holmes ve yardımcı arkadaşı Dr Watson, filmde gençlik halleriyle yer alacaklar. Gelen bilgilere göre Sherlock Junior, John Watson ile bir araya gelerek tuhaf bir kayboluş vakasının ve kasabadaki cadı lanetinin ardındaki gizemi çözmeye çalışacaklar.

Peki siz Netflix’in Sherlock Holmes projeleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Siz de görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema & dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Netflix Yeni Shelock Holmes Projesini Açıkladı: Sherlock Junior

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ