Netflix Türk Filmi Yarına Tek Bilet Fragmanı Yayınlandı

429 Okunma 08 Haziran 2020 12:48
yarina-tek-bilet-teknolama-min

Netflix tarafından yayınlanacak olan ilk Türk filmi ünvanına sahip Yarına Tek Bilet filmi için ilk fragman yayınlandı. Film, 19 Haziran‘da resmi olarak yayınlanacak.

Yarına Tek Bilet, romantik kategorisinde bir film olarak karşımıza çıkıyor. Başrol olarak Dilan Deniz Çiçek ve Metin Akdülger bulunuyor. Aynı kompartımanda 14 saatlik bir tren yolculuğuna çıkan iki gencin birbiri ile tanışmasını konu alan film, 19 Haziran‘da yayınlanıyor.

Netflix içerisinde daha önce Türk yapımı Hakan Muhafız, Atiye ve Aşk 101 dizilerini görürken, Türk – Amerikan ortak yapımı olan Rise of Empires belgeselini izlemiştik. Ayrıca gelecek aylarda 4 yeni dizi ve 1 yarışmanın yayınlanacağı biliniyor. Yayınlanacak olan yarışmanın Acun Medya ve Oğuzhan Uğur başta olmak üzere birçok Türk YouTuber ile çekilen Exathlon Challange olduğu düşünülüyor.

Bunun yanında Netflix, koronavirüs sebebi ile Türkiye’de büyük yara alan sektörlerden biri olan sinema ve televizyon sektörüne 4 milyon TL değerinde bir yardımda bulunmuştu.

Yarına Tek Bilet fragmanı:

Peki sen Netflix orijinal yapımı olan Türk dizileri ve belgeseli konusunda ne düşünüyorsun? Sence Netflix’in Türkiye’ye yaptığı yatırımlar iyi sonuç veriyor mu? Ayrıca yeni fragman hakkında ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, Teknolama Twitter ve Teknolama Instagram kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin. Bizler ile birlikte teknolayarak bizleri desteklemeyi unutma!

Sıradaki içerik:

Netflix Türk Filmi Yarına Tek Bilet Fragmanı Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ