e
sv

Netflix Bazı Dizi ve Filmleri Ücretsiz Yayınlamaya Başladı

netflix-ucretsiz-dizi-film-teknolama
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e1

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın en büyük video içerik platformlarından biri olan Netflix, kullanıcı dostu bir adıma imza attı. Artık Netflix, çok sevilen bazı dizi ve filmlerini ücretsiz olarak yayınlamaya başladı. Yani platforma abone olmayanlar da bazı içerikleri izleyebilecek.

Netflix ücretsiz içeriklere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Üstelik şu anda platformun oldukça sevilen dizilerinden Stranger Things ve yine oldukça çok sevilen filmlerinden Bird Box ücretsiz bir şekilde izlenebilir. Şimdilik bu kategoride 10 adet içerik bulunsa da ilerleyen zamanlarda daha fazla içeriğin eklenmesi bekleniyor.

Netflix’in ücretsiz içeriklerini izlemek için herhangi bir hesaba sahip olmanız gerekmiyor. Doğrudan internet sitesi üzerinden ya da tüm uygulamaları üzerinden herhangi bir hesaba giriş yapmadan bu içerikleri izleyebileceksiniz. Ancak belirtilenlere kategoride bulunan dizilerin yalnızca ilk bölümü ücretsiz bir şekilde izlenebilecek. Geri kalan bölümleri izleyebilmek için yeniden abonelik ihtiyacı bulunuyor.

Netflix, kullanıcı dostu adımlar atıyor

Ayrıca Netflix, ücretsiz yayınladığı içeriklerin yanında bir de rastgele içerik getirme seçeneğini test ediyor. Özellikle de “ne izlesem” sorusunu sık sık kendisine soran abonelerin severek kullanacağı düşünülen rastgele içerik özelliği yakında tüm kullanıcılar için yayınlanacak.

Peki sen Netllix’in attığı adımlar konusunda ne düşünüyorsun? Sen de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.