Merakla Beklenen Batman Filminden Yeni Fragman Geldi

26 Okunma 17 Ekim 2021 14:13
the-batman-robert-pattinson-teknolama-min

Robert Pattinson’ın başrolde yer alacağı yeni Batman filminden izleyicileri heyecanlandıracak bir fragman geldi.

DC tarafından düzenlenen ve gelecek dönem projeleriyle ilgili bilgiler edindiğimiz DC FanDome etkinliği kapsamında birçok film ve animasyonla ilgili bilgiler paylaşıldı. Bunlardan biri de hiç şüphesiz önümüzdeki yılın en popüler filmlerinden biri olması beklenen yeni Batman filmi oldu.

Alacakaranlık serisiyle ününü arttıran Robert Pattinson tarafından hayat verilecek olan Batman filmi 2022 yılında seyircisiye buluşmayı beklerken son olarak filmden bizleri heyecanlandıran yeni bir fragman paylaşımı geldi.

Fragmanın başında The Ridler’ın yakalandığını görerek fragmana başlıyoruz. Ardından Batman’in bir diğer azılı düşmanı The Penguin de fragmanda yer alan karakterlerden. Fragmanda gördüğümüz ve bizleri heyecanlandıran bir diğer karakter ise Batman’in düşmanlarıyla olan savaşında ona yardımcı olacak olan Cat Woman.

Filmden beklenildiği ve fragmandan da anlaşılacağı üzere aksiyon sahnelerinin bol olduğu bir film için geri sayıma geçmiş bulunuyoruz. Batman’in bolca dövüş sahnesiyle karşımızda olacağı film için büyük bir izleyici kitlesi “2022 yılının favori filmi” yorumları yapmakta.

Robert Pattinson’ın başrolde yer alacağı yeni Batman filmi 4 Mart 2022 tarihinde izleyicisiyle buluşacak.

Peki sizin yeni Batman filmi hakkındaki yorumlarınız ve beklentileriniz neler? Siz de dizi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Merakla Beklenen Batman Filminden Yeni Fragman Geldi

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ