Marvel’s Avengers Oyunu Denemek İsteyenler için Ücretsiz Oluyor

29 Okunma 23 Temmuz 2021 16:19
marvels-avengers-sistem-gereksinimleri-teknolama-yaziici

Marvel evreninin sevilen kahramanlarını bir araya getiren Marvel’s Avengers oyunu kısa süreliğine ücretsiz oluyor

Marvel sinematik evreninde büyük beğeni toplayan ve neredeyse bütün karakterli aynı hikayede görmemizi sağlayan Avengers serisi beyazperdede görmüş olduğu ilgiyi oyun dünyasına da taşımak istedi. Oyun ilk duyurulduğu dönemde oldukça büyük beklentilerle çıktı. Çıktığı dönemde birçok oyuncunun ilgisini çeken oyun sonrasındaysa kısa bir sürede görmüş olduğu ilginin çoğunu kaybetti ve piyasaya sürüldüğünde tam olarak istenileni veremedi.

Oyun birçok kriter nedeniyle beklediği ilgiyi göremese de ülkemiz için konuşmak gerekirse yüksek sayılabilecek satış fiyatı da bu kriterlerden biri. Oyunun yapımcısı Crystal Dynamics tarafından yapılana açıklamaya göre oyun tüm oyun severlerin deneyimleyebilmesi açısından önümüzdeki hafta kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulacak.

Marvels-Avengers-teknolama

Marvel’s Avengers oyunu 29 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında Steam, Stadia ve PlayStation platformları üzerinden ücretsiz olarak oynanabilecek. Ayrıca oyunu yalnızca standart sürümü ile değil şu ana kadar çıkan tüm ek paketleri ile deneme fırsatı bulabileceksiniz.

Oyunu daha sonrası için satın almak istemeniz durumunda ise hafta sonu gerçekleştirmiş olduğunuz tüm ilerlememeler almış olduğunuz oyuna aktarılacak. Böylece oyuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Öte yandan Crystal Dynamics ekibinin Al-Access(Tam Erişim) hafta sonu etkinliği için Microsoft ile beraber çalıştığı biliniyor. Bu da oyunun Xbox One ve Xbox Series X/S platformları için de yakın tarihte ücretsiz yayınlanabileceği anlamına geliyor.

Peki siz Marvel’s Avengers oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Marvel’s Avengers Oyunu Denemek İsteyenler için Ücretsiz Oluyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ