e
sv

Marvel’ın Merakla Beklenen “WandaVision” Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı

wandavision-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Marvel sinematik evreninin sevilen iki karakterini başrollerde göreceğimiz WandaVision dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Geçtiğimiz dönemlerde Avengers serisinin son filminin ardından yapılan lansmanda Marvel sinematik evreninin gelecek dönem projeleri izleyicilerle paylaşılmıştı. Oldukça dikkat çeken devam yapımlarının yanı sıra, gelecek projeler arasında Avengers serisi içerisinde pek fazla izleme fırsatı bulamadığımız iki karakteri başrolde bulunduran bir yapım daha bulunuyordu.

Disney+ dizisi olarak duyurulan WandaVision dizisinin başrol karakterlerini Scarlet Witch ile Vision paylaşıyor. Marvel evreninde sevilen iki karakteri ise Avengers filmlerinde olduğu gibi dizide de Elizabeth Olsen ve Paul Bettany canlandırıyor.

Dizide konu olarak ise Scarlet Witch ve Vision’ın Avengers: Endgame sonrası neler yaşadığı gözler önüne serilecek. Dizinin içeriği ve türü ise henüz tam olarak bilinmiyor. Bir sit-com havası veren dizinin ilerleyen süreçte farklı türlere evrileceği düşünülüyor.

Merakla beklenen dizinin yayın tarihi ise Marvel’ın resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu. Yapılan planlamalarda bu yılın aralık ayı içerisinde yayına girmesi planlanan dizi ne yazık ki koronavirüsten etkilenen yapımlar arasına adını yazdırmış durumda. Dizi her ne kadar bu yıl içerisinde yayınlanamayacak olsa da yayın tarihinin oldukça yakın bir tarih olarak paylaşılması izleyenleri oldukça sevindirdi.

Yapılan açıklamada Disney+ üzerinden yayınlanacak olan dizinin 15 Ocak 2021 tarihinde izleyicisiyle buluşacağı aktarıldı.

Peki siz yayınlanmasına kısa bir süre kalan WandaVision dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.