Marvel Loki Dizisi için Hem Yayın Tarihini Hem De Fragman Paylaştı

378 Okunma 05 Nisan 2021 20:14
loki-teknolama

Marvel sinematik evreninin merakla beklenen yapımları arasında yer alan Loki dizisi için Marvel cephesinden yayın tarihi açıklaması ve bir de fragman paylaşımı yapıldı.

Özellikle Avengers ve Thor serileriyle büyük bir üne kavuşan Loki karakteri, birçokları için oldukça kötü bir karakter olarak yorumlansa da, büyük bir kesim tarafından oldukça sempatik bir karakter olarak da görülmekte. Karakterin sempatik olarak tanımlanmasındaki en büyük etkenlerden biri ise hiç şüphesiz Tom Hiddleston’ın karaktere kattıkları.

Loki’yi sempatik bulanlar ve Avengers serileri içerisinde yeterince yer almadığını düşünenler için Loki dizisi karakteri doya doya izlemek isteyenler için büyük bir fırsat. Marvel tarafından yapılan paylaşımda dizinin bekleyenlerini ilgilendiren bazı bilgiler yer aldı. Paylaşımda dizinin 11 Haziran’da Disney+ üzerinden yayınlanacağı açıklandı. Ayrıca paylaşımda bir de fragman yer almakta.

Öte yandan fragmandan da anlayacağınız üzere Loki dizisinde daha önce Marvel sinematik evrenin de görmüş olduğumuz başka bir karakter yer almamakta. Loki’nin dizi içerisinde bir kahraman rolü üstleneceği aşikar. Marvel serilerinde genelde Thor’a karşı ve Dünya’yı ele geçirme çalışmalarıyla bildiğimiz Loki, dizi içerisinde oldukça sempatik, eğlenceli ve bir kahraman edasıyla karşımızda olacak.

Peki sizin11 Haziran’da Disney+ üzerinden yayınlanacak olan Loki dizisi ve Marvel Sinematik Evreni hakkındaki görüşleriniz neler? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Marvel Loki Dizisi için Hem Yayın Tarihini Hem De Fragman Paylaştı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ