Epic Games her hafta verdiği ücretsiz oyun kampanyası kapsamında Civilization VI oyununu 1 haftalığına ücretsiz olarak veriyor.

Son dönemlerde yaptığı kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren Epic Games son olarak GTA V‘i ücretsiz vererek video oyun tarihinin en büyük jestlerinden birini yaparak büyük ses getirmişti. O seviyeye tekrar gelmek zor olsa da Epic Games yine oyun severler tarafından oldukça sevindirici bir haber ile karşımızda.

Sevilen sıra temelli-strateji oyun serilerinden biri olan Civilization 2K Games tarafından geliştirilmekte. Oyunda amacınız ise kendi imparatorluğunuzu kurmak ve çeşitli savaş ve yönetim stratejileri ile imparatorluğunuzu en güçlü konuma getirebilmek. Online modu da bulunan oyun, bu modu ile oyun severler tarafından oldukça tercih edilmekte.

[ilgiliicerik icerik_id=”4434″]

Oyunun sevindirici bir diğer yanı ise istediği mütevazı sistem gereksinimleri. Oyunu oynamak için önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

Epic Games Store üzerinde kampanyadan önce 219 TL fiyat etiketine sahip oyun, şu an için ücretsiz durumda. Civilization VI oyununu ücretsiz olarak 28 Mayıs TSİ 18.00‘a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunu bu süreç içerisinde kütüphanenize eklediğinizde oyun süresiz olarak sizin olacak ve istediğiniz zaman oynayabileceksiniz.

Oyuna ücretsiz sahip olmak için Epic Games Store’un ilgili sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Peki siz Epic Games tarafından yapılan bu kampanyalar ile ilgili ne düşünüyorsunuz. Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Daha fazla oyun kampanyaları içeriğimizden anında haberdar olabilmek için sitemize abone olabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.