e
sv

Mafia: Definitive Edition Yeni Fragman ile Karşımıza Çıktı

mafia-definitive-edition-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

25 Eylül tarihinde PC ve Konsol platformları için çıkacak olan Mafia: Definitive Edition için yeni fragman yayınlandı.

Bundan 18 yıl önce piyasaya sürülen Mafia serisinin ilk oyunu, yenilenmiş hikaye ve grafik özellikleriyle tekrar sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Hangar 13 tarafından geliştirilen oyun keşfedilebilir ve son derece ayrıntılı bir haritaya sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Mafia II ve Mafia III oyunlarıyla devam eden seri 2016 yılının ardından sessizliğe bürünmüştü. Bu sene ise serinin tüm oyunları yeniden düzenlenerek Definitive Edition versiyonlarıyla tekrar oyun severlerle buluştu.

Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition oyunlarını geçtiğimiz aylarda yayınlayan şirket belki de en çok merak edilen ve özlenen oyunu sona bırakmayı tercih etti. 25 Eylül tarihinde çıkış yapacak oyun için heyecanlı bekleyiş sürerken Hangar 13 cephesinden oyunla ilgili yeni bir fragman yayınlandı.

The City of Lost Heaven başlığıyla paylaşılan video, oyunun geçtiği Lost Heaven şehrini bizlere yenilenmiş yüzüyle tanıtıyor. 46 saniyelik bu videoda 20 yılın ardından Lost Heaven şehrini tekrar görme fırsatı buluyoruz.

Mafia oyununun yayınlandığı dönem için oldukça detaylı olarak görülen oyun haritasını yeni fragmanda ekstra derinlik, HD dokular ve yeniden aydınlatma işlemi ile tekrar görüyoruz.

Ancak fragmanın büyüsüne pek de katılmamanızı tavsiye ediyoruz. Zira fragmanda kullanılan görüntülerin FMV tekniği ile oluşturulduğunu biliyoruz. Bu nedenle fragman ile gerçek oyun arasında yoğunluk ve ayrıntı konularında farklılıklar olma ihtimali var.

Peki sen Mafia: Definitive Edition için yeni fragman hakkında ne düşünüyorsun? Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir ve sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.