e
sv

Mafia: Definitive Edition Fragmanı Yayınlandı

mafia-definitive-edition-teknolama
avatar

Mehmet Sefa Lazoğlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mafia 1 oyununun remake versiyonu olarak hazırlanan Mafia: Definitive Edition fragmanı ile karşımıza çıktı.

Geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde oyun tutukunları oldukça heyecanlandıracak bir gelişme yaşanmıştı. Oyun dünyasının sevilen oyun serilerinden biri olan Mafia oyunlarının remake versiyonları ile karşımıza çıkacağı açıklanmıştı. Hangar 13 ve 2K Games tarafından yapılan bu açıklamanın ardından Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition oyunları satışa sunuldu. Ancak serinin ilk oyununun remake versiyonu olan Mafia: Definitive Edition oyununun 28 Ağustos tarihinde çıkacağı açıklanmıştı. Bugün ise oyunu bekleyenleri heyecanlandıracak bir fragman paylaşıldı.

Görselliğin oyunu adeta bambaşka bir boyuta taşındığını yayınlanan fragmanda görmekteyiz. Oyun görsel kalitesinin artmasının yanı sıra Mafia 1 oyununa kıyasla birçok ek görevler ile hikayesinin daha da çekici bir hale geldiği aktarılmıştı. Özüne sadık kalınarak yepyeni heyecan verici bir oyun ortaya çıkaran 2k Games ve Hangar 13, oyunla ilgili oyunun tutkunlarını heyecanlandıracak bir fragman paylaştı. Yeni Başlangıçlar başlığı taşıyan bu fragman 1 dakikalık uzunluğa sahip. Fragmanda oyunla ilgili birçok detay göze çarpsa da fragmanın bir oynanış videosu tarzında olmaması oyunun bekleyenlerini üzmüş durumda.

1930 yılında geçen oyunda Tommy Angelo’nun mafya ile beklenmedik bir şekilde yollarının kesişmesiyle başlayan hikayede hem kendisi hem de ailesi tehlikeli suç dünyasının içine düştüler. Zamanla bu yolda başarılı olan Tommy, kazandığı paralar ve artan saygınlığı nedeniyle yaptığı işten haz almaya başladı. Suç dünyasının içinde macera dolu ve tehlikeli birçok görevi içerisinde bulunduran oyun oyun dünyasındaki birçok isme göre en iyi hikayeye sahip oyunlardan biri olarak gösteriliyor.

Peki sen Mafia: Definitive Edition‘ın konusu hakkında ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.